Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selam ahali, yardiminiz lazim.

LaluX

Öne çıkan mesajlar

35 dakika önce, Goering dedi ki:

How you doin?? My name is Tiffa ? I'm a total dork and I love to have fun! I'm a full-time streamer
? I love Apex Legends. I play some warzone here and there as well. I love playing fall guys and
among us with my friends. Streams start everyday at 7pm PST ?

s3n y4zd1n h3rh4lde bunu?

Bu oteki yegenim. Kendisi baya basarili. (Bak dogru yazdim bu sefer, ogrenmenin yasi yok kenk.)

Sosyal ağlarda paylaş

46 dakika önce, neutrino dedi ki:

O degil de young turks noldu, twitch kanalina mi cevirdin sirketi sdfsdf

Korona oldu, lol. O degilde size ne oldu bu arada? Is guc falan. O postda belirttigim gibi, ben Turkiyede yasayan yetenekli arkadaslara para yapmaya calisiyordum. Arkadan izlemeyin dunyayi diye. Anlayana tabiiki.

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Aceace dedi ki:

Kuzeninin yayınında sorun mu var? OBS falan çalıştırmakta falan sıkıntı mı yaşıyor? Eğer yaşamıyorsa ne diye yardım lazım diye konu açıyorsun?

Hem Turkcesini gelistirmek istedi, hemde partner olabilmek icin average viewer count yukseltmeye calisiyor. Bu yuzden yardim dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, LaluX dedi ki:

Korona oldu, lol. O degilde size ne oldu bu arada? Is guc falan. O postda belirttigim gibi, ben Turkiyede yasayan yetenekli arkadaslara para yapmaya calisiyordum. Arkadan izlemeyin dunyayi diye. Anlayana tabiiki.

Cok sukur senin parana ihtiyac duymadik, maske takma harici etkisi olmadi koronanin ?

Sosyal ağlarda paylaş

Sen kalk milletin çok umrundaymış gibi yeğenine yalaşmayın falan de, üstüne olduğu bile şüpheli paranla burada maddi durumunu bilmediğin insanları fakir varsayıp beleşten züppelik ukalalık içeren mesajlar at, daha düzgün Türkçe bile konuşamazken concon triplerle hava atmaya çalış, sonra bir de yavşaklık yapan karşı tarafmış gibi konuş.

İçmeyin böyle şeyler.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...