Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

neyini savunayım ki cenk'in elinden sonra top erzuruma geçiyor erzurum atak yapıyor kendi yarı sahasından paslaşarak çıkıyor orada Dorukhan araya girip topu kapmasa gol yesek mesela Cenk'in elinden dolayı iptal mi istemeliydik ? Saçma sapan futboldan uzak konuşmalar yapmanın manası yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

@applev0dka hayır olay var protokolü golün iptali falan değil.  hakem gördü görmedi çaldı çalmadı olabilir bişey demiyorum.

ama gelip rakip takımın taraftarına  şu şu şu pozisyonların bi savunmasını verin bakalım diyebiliyorsan (ki biz neyi niye savunacakmışız oda bir muamma)  evvela kendi takımının maçında olanların bi savunmasını ver değil mi? 

bi de yani serdar'ın irfan'ın pozisyonlarını çarpıtan mı var burada? ne yapalım yani pozisyon pozisyon tüm maçın olaylarını buraya mı listeleyelim?

gol pozisyonu da bana göre faul. temas var, itiyor. başkasına göre faul olmayabilir, bişey diyemem. yukarda da aynısını yazdım.

Sosyal ağlarda paylaş

33 dakika önce, Borlach dedi ki:

@applev0dka hayır olay var protokolü golün iptali falan değil.  hakem gördü görmedi çaldı çalmadı olabilir bişey demiyorum.

ama gelip rakip takımın taraftarına  şu şu şu pozisyonların bi savunmasını verin bakalım diyebiliyorsan (ki biz neyi niye savunacakmışız oda bir muamma)  evvela kendi takımının maçında olanların bi savunmasını ver değil mi? 

bi de yani serdar'ın irfan'ın pozisyonlarını çarpıtan mı var burada? ne yapalım yani pozisyon pozisyon tüm maçın olaylarını buraya mı listeleyelim?

gol pozisyonu da bana göre faul. temas var, itiyor. başkasına göre faul olmayabilir, bişey diyemem. yukarda da aynısını yazdım.

ben bir şey demedim abi, sinirini benden çıkartmışsın sadsafa

ben golde faul olmadığını düşünüyorum, onun dışında bahsi geçen kırmızı kartları görmediğim için yorum yapamıyorum. kimseye de bir şeyin savunmasını ver demiyorum.

golde faul olmadığını düşünme sebebim de "itme" olmaması, elini koyduğu anın fotosunu çekersen faul dersin. ama sırtında eli hisseden fenerli kendisini geriye doğru bırakıyor, ben bir "itme" olduğunu düşünmüyorum o yüzden. fikrim bu. takımından bağımsız en ufak temasta kendini yere atan oyunucların, buna göre oyun planlayan hocaların, buna göz yuman hakemlerin tr futboluna zarar verdiğini düşünüyorum.

cenk eli konusuna da takıldığım için alıntıladım, çünkü kuralları bilmeden bol kesen sallıyor insanlar. (futbolcusu, hocası dahil) pozisyon el, hakem/yan hakem görmüyor. sonrası rakibe geçtiği için konusulacak bir şey yok

son paragraf +1

applev0dka tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

İrfan’ın ve irfana yapılan pozisyonlarla , pelkas’ın pozisyon max sarı bence.

İptal edilen golde bence temiz.Evet itme var ama o kadar itme çekme her korner/duran topta oluyor.

szalai niye öne doğru düşmüyor denilmiş. Szalai itmeden sonra hala kafaya çıkmak için topa hamle yapıyor(geriye doğru) Daha iyi faul alabilirdi.

ilk yarı senenin en iyi oyunlarından birini oynadık. Takımda hala büyük beceriksizlik var.Birde gol sonrası ne yapacağını bilmiyor takım.

her halükarda bu sene 2.likten fazlası olmaz gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...