Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

8 saat önce, Esnaf dedi ki:

sırf şu twiti atmak için 7m harcandı şaka gibi ?  ozan satıldıysa bile mantıksız transfer bence samatta bu kadar formsuzken o paraya iyi bir forvet alınabilirdi

Tabi ya.

Sırf ego tatmin edeceğiz diye 7m harcadık, üstüne elimizden futbolcu çıkardık.

Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray lı oyuncular kahve içme pozu vermişlerdi ona gönderme yapmışlar.

her şekil 2-3 katına elinden çıkarır fb ama cidden sağ bek ve forvet ihtiyacı varken çok lüks bir transfer oldu ? yedlin ile görüştüğümüzü bilselerdi ona sulanırlardı muhtemelen . fb ne zaman bu tarz transferler yapsa elinde patlıyor bir yenisi daha olmaz umarım. bir de dorukhan transferi vardı onu da alacaklar mı acaba ?

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

İrfan Can maçta gol atınca kahve içme hareketiyle gol sevinci yapıyormuş. GS de transfer için çabalarken GS'ye gelmek istediğini söylediğinde takımdaki 1-2 yakın arkadaşı da yakında geliyor diye kendileri gol atınca aynı sevinci yapmışlar gönderme olarak. FB de gönderme olarak "esas kahveyi biz içtik" demeye getirmiş. Yine bence iyi trollemiş.

Sosyal ağlarda paylaş

3-5 güne barışırlar geri. "En azından yüzsüz yüzsüz kankalık etmiyolar ortada bırakılınca" densin diye geçici trip atmışlardır.

Yalnız kimin kimi instagramdan takip ettiğini stalklamak (senin için demiyorum, haberi yapan için diyorum) başka takımı seçti diye adamı takipten çıkartmaktan bile daha low tier hareket ?

Millet transfer sezonlarında manyak gibi "aha şu takımı takibe başladı" "aha bu hocanın fotosunu likeladı" diye geziyor ?

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, Rewendor dedi ki:

3-5 güne barışırlar geri. "En azından yüzsüz yüzsüz kankalık etmiyolar ortada bırakılınca" densin diye geçici trip atmışlardır.

Yalnız kimin kimi instagramdan takip ettiğini stalklamak (senin için demiyorum, haberi yapan için diyorum) başka takımı seçti diye adamı takipten çıkartmaktan bile daha low tier hareket ?

Millet transfer sezonlarında manyak gibi "aha şu takımı takibe başladı" "aha bu hocanın fotosunu likeladı" diye geziyor ?

e spor medyası ona döndü abi zaten. bu buna twit attı, o ona göndermeli instagram storisi paylaştı.

pato aslan fotosu paylaştı diye transfer haberleri yazılıyordu abi safdsafd

Sosyal ağlarda paylaş

28 dakika önce, FuCKiR dedi ki:

Hatay neler kaçırıyor ya. Harika maç oluyor bu arada 

ne kaçırdı hatay? bi tane altay'ın çıkardığı şut var zaten. o da tek isabetli şutları. komiklik mi yapıyosunuz yoksa farklı maç mı izliyosunuz?

ilk yarıda 0.12 gol beklentisi olan takıma neler kaçırıyor demek için farklı maç izliyo olmak lazım

mokoko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...