Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Bence o kadar yazıyı boşuna yazmışsın. 11kişi kapanan anadolu takımlarına da 100tane pozisyona giremiyorsun, anadolu takımı tabiri zaten ceza sahası ve ceza sahası önü hariç tüm alanı sana veriyor ve bu alanların tamamı da etkisiz alan sayılır. FB de aynısını yaptı diye benim buna yorumum anadolu takımı stratejisi uyguladı diyorum. SAÇ da aynısını demiş, birçok yazar da. Büyüklere de yakıştıramıyorum, kulüp büyük yani yakışmıyor . Bununla birlikte diğer türlü baskılı/kafa kafaya oynasa puan  getirmeyecekti diye bir olay da yok. Denemedi ki bilemiyoruz. 

emin olduğum tek durum Merolum zaten küçük takım td si kafasında. FB bu ya nedir abi %26-29.

Ayrıca bu oranı %29 u uzun zamandır bir büyükte ne duydum ne gördüm. 40 değil ki bu , maç içinde hatta %26 lara düşen bir oran. 

Sosyal ağlarda paylaş

çok şükür bu maçı da gol yemedem kazandık. ilk yarı takım tutuktu ama ikinci yarı açıldılar.

23 dakika önce, Liebe dedi ki:

yine sadık yine hava topunda çırpınışlar... allahtan herif eliyle aldı da topu ?

allah kimseye fenerbahçeli nefreti vermesin. taktı mı takıyo sdfsdf

bırak şu kıvırcığın yakasını liebe. fena oynamıyo işte.

yalnız pelkastan 5 tane daha alıp getirmek lazım. tek başına taşıyo bizi çocuk resmen.

Sosyal ağlarda paylaş

*

Kulübümüz Queens Park Rangers forması giyen 23 yaşındaki kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel ile

2021-2022 sezonundan başlamak üzere, 4 sezon için anlaşmaya varmıştır.

*

Kulübümüzün ilgilendiği Macaristan Milli Takımının 22 yaşındaki stoperi Attila Szalai,

sağlık kontrolünden geçmek ve transfer süreçlerini ilerletmek adına İstanbul'a gelecektir.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...