Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Hakemin çıplak fotolari da olsa ancak bu kadar etki edebildi.

Ek olarak Sosa tranfer edildiğinde ben yazmıştım bulabilirsiniz mesajlarda hatta sosa eski sosa degil dedim biri bana cikti su golu atti ts de son sezonda vs dedi, yarisi penalti. Ama mesele o degil. Oyuna bakarım ben. Bitik adam. Bos zamanda surekli Partiliyor  ve net şekilde dinlenmiyor adam. 

Gökhan bjk de son sezonda canla başla oynadı ama son 4 mac futbol hayatında yemediği çalımları yemeye başladı. Artik belli ediyor kaldırmıyor vücut. 

Bir de takımda eğer ki gerçekten sistem oturmamışsa ve caneri oynatiyorsaniz,  takım tamamen caner sistemine evriliyor. 

Neyse bu kadar kritik adam tespiti yeter gerisini de erol çözsün 

Bir de ZAAAAAAAAAAlandin fenerbahçe 

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şampiyon olmadığı her sene işi daha da zorlaşır. Kadroda olan adamların bazılarının yaşları ilerisi için çok güven vermiyor. He kenarda dursun bir çuvalla oraya buraya para vermeye devam ederiz dert değil deniliyorsa bilmem. ? 

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koç geldiğinden beri her sene yeniden kadro kuruluyor zaten en büyük hata bu. Her transfer sezonunun şampiyonu fenerbahçe sonra aldığı oyuncular uyum sağlayamıyor şu oyuncu bu oyuncu rezalet deniyor halbuki bir iskelet kurup onun üzerinden devam etseler daha iyi olabilirdi.Ama Ali Koç'un filan tek derdi acil başarı elde etmek o yüzdende sürekli gözü karartıp bir sürü oyuncu alıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

başlığa girmişken hazır bi iki şeyde yazayım takımla ilgili. 

bu orta saha kurgusundan vazgeçmezse daha çok maç kaybeder. erol da devre arasını görmez.

sosa sevdasına takımı yakıyor.  ozanı geri çekip öne pelkas'ı koyması lazım bence. tabi bu benim fikrim ama sosa ile olmadığı kesin.

bi de her dakka kadroyu değiştiriyor. bu kadar takımla oynanmaz ya

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...