Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayarlanabilir bilgisayar masası

Chastor

Öne çıkan mesajlar

Yeni eve taşınıyorum temiz güzel bir setup yapayım diyorum ama kafama uygun temiz geniş bir masa bulamadım. 
Aklımda https://www.fully.com/en-gb/standing-desks/jarvis/jarvis-adjustable-height-desk-laminate.html tarzı bir masa var ama Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar. Bu tarz masa önerilerine açığım.

Chastor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kötüymüş o ayarlı masa, öne doğru esnemesi garanti gibi duruyor, ayarlı olması sandalyeyi de ayar gerektirir standart pc masası yüksekliğinden şaşmamak lazım bence ama bilemem tabi özel nedenler olabilir yükseklik ayarı isteği için

şu fena değil gibi https://www.tuundesign.com/urun/tohi-desk

Fistan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, Oce4n dedi ki:

ben yazmistim oraya, bu bende var ustunde en arkada ortada 49" monitor duruyor. (ortaya ekstra ayak almadim)

masa hic sallanmiyor, en ucuz tercih buydu ben alirken. bendekinde suntalar gozukmuyor, tamamen siyah.

kapilardan gecmedigi icin 3-4 kere sokup geri taktim, yaz/kis farkli odada calisiyorum.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, serjuhan dedi ki:

Biz de yapıyoruz yükseklik ayarlı masa. Ama bayadır o taraftan uzak kaldım. Yarın standart ebatta ne fiyat olur bir bakıp yazayım buraya. Özel bir tabla vb istenirse konfigüre edilebilir tabi. 

180x80 gibi ölçülerde bakıyorum. Ankara'ya yollayabiliyor musun ?

Sosyal ağlarda paylaş

yükseklik ayarlı masa denince elektrikli anlaşılıyor benim bildiğim. üstünde eşyalar varken mekanik olarak ikeanın o ayaklarını indirip kaldırman mümkün değil, sadece kurulum yüksekliğini değiştirirsin anca. böyle arada ayakta çalışayım belim düzlensin ihtiyacı varsa elektrikli şart, öbürüne yükseklik ayarlı denemez yani.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Chastor dedi ki:

180x80 gibi ölçülerde bakıyorum. Ankara'ya yollayabiliyor musun ?

Ankara'dayız zaten. Dekorasyon üzerine bir firmamız daha var bu şekilde 1-2 tane niş ürün yapıyoruz iki yıldır. Ama tabi pek nişliği kalmadı. İstenilen ebatlarda ve malzemeden tabla yapılabiliyor. Zaten ayaklar Çin'den geliyor. İki renk seçeneği var gri ve siyah ama gri kalmamış olabilir bakmam lazım. Ofisimizde de kullanıyoruz gayet memnun personel bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, Chastor dedi ki:

Yeni eve taşınıyorum temiz güzel bir setup yapayım diyorum ama kafama uygun temiz geniş bir masa bulamadım. 
Aklımda https://www.fully.com/en-gb/standing-desks/jarvis/jarvis-adjustable-height-desk-laminate.html tarzı bir masa var ama Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar. Bu tarz masa önerilerine açığım.

Ya bu ya da buna benzer ama aynı mantıkta bir masayı 1 ay kullandım. Sürekli evden çalışacaksan arada bir yükseltip ayakta çalışmak çok iyi geliyor.

Cidden sırt ve bacaklarda bir rahatlama oluyordu. Maliyeti düşünürken uzun vadede onların açacağı sorunları da hesaplamak mantıklı. 

Neden sadece bir ay kullandın derseniz de, yurtdışı ofisine gitmiştik bir aylığına orada vardı bu masalardan. İstanbul'a dönünce bir iki denedik de patron sadece kendine yaptırdı aynı sistemden ? 

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ondan ya da  https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/99281039/idasen-calisma-masasi.aspx şundan alıcam herhalde.  3k'nın altına elektronik olanlardan bulamadım.

Edit: roket adamın önerdiğine Ikea'da gidip baktım çok sallanıyor öyle bir sıkıntısı var.

Chastor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
20 dakika önce, goldbären dedi ki:

idasen dinamik ayarlı mı ki? bir kere ayarlayıp bırakıyorsun gibi anladım ben. @Aiko

1 kere ayarlıyosun, sonra değiştirmek istersen ayaklardaki vidaları söküp indirip kaldırabiliyorsun. Yani yüksekliği tekrar değiştirmek istersen 15 20 dk.'nı alır.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...