Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

araba boyatmak

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Hangi sehirdesin?

Herturlu hem boya hem kaplama icin tampon dahil/harici olmak uzere 2'ser ayri yerden fiyat al. 

Boya en az 3-4k olur, folyo simdi doviz uctugu ve ucmaya devam edecegi icin daha oynak olabilir. Fiyat alirken markasini ve modelini muhakkak sormak lazim. 3M, Avery, Oracal, KPMF, Vvivid bu isin iyileri. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bonus oneri: Bu isin sonunda kaplatmaya karar verirsen ford Ka da trim level a gore degisiyor mu bilmiyorum ama kapi iclerinde parlak plastik parcalar vardi, oralari da disari yaptigin malzemeyle kaplatirsan guzel bi uyum yakalarsin neredeyse maliyetsiz sekilde. SportKa falan direkt body rengiyle geliyor mesela. 

Spoiler

5fordkaint.jpg

Hazir on kapi trimlerine girmisken kapi cam fitillerine de dokunurdum ben. Yagmur yagdi, arac yikandi vs kapatip acinca camur cikiyordur icinden kesin. 

Sosyal ağlarda paylaş

19 saat önce, deadwoll dedi ki:

Kimse araba değil de başına iş almışsın dememiş. Kolay gelsin.

valla usta çok beğendi, kaçırma dedi aldım. 

18bine aldım. boyası hariç tamiri 23-24 oldu. boyayla piyasa değerine gelir en kötü satarım diye düşündüm. çok acil gerekiyodu bi de serbest çalışıyorum yakın ilçelere falan, arabasız olmadı.

öyle araba merakı falan olan biri de değilim oraya buraya götürsün yeter işte. bu fiyata anca tofaş var bildiğim şuan piyasada bu eli yüzü düzgün.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

valla sonydeki en ucuzu sanirim XAV-100 mu ne, double deck. ama fascia lazim bi de tabi, eski teybi cikarip yenisini koymak icin. bi de araba kac model ona bakmak lazim, bazi araclarin beynide teyp tuslariyla kontrol ediliyo, o zaman yemiyo bunu yapmak.

golf 5-6 icin okey mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Black-ice dedi ki:

valla usta çok beğendi, kaçırma dedi aldım. 

18bine aldım. boyası hariç tamiri 23-24 oldu. boyayla piyasa değerine gelir en kötü satarım diye düşündüm. çok acil gerekiyodu bi de serbest çalışıyorum yakın ilçelere falan, arabasız olmadı.

öyle araba merakı falan olan biri de değilim oraya buraya götürsün yeter işte. bu fiyata anca tofaş var bildiğim şuan piyasada bu eli yüzü düzgün.

Yok ben de araba meraklısı birisi olmadığını düşünüp yazmıştım onu. Bir sürü iş var, sanayide vakit geçireceksin. Yaptıracaksın olmayacak, tekrar yaptırman gerekebilecek. Araba yaşından ötürü sorun çıkartacak ileride falan. Arabayla uğraşmayı seven adama sorun olmaz da, arabayla A noktasından B noktasına gitmeyi hedefleyen insanı bayar bir süre sonra.

Neyse belki seversin uğraşırken ya da şansına her şey sorunsuz ilerler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...