Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Batman (2021)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Ben bugun bir yanlislik yapip netflixde project power diye bir film izledim. Icinde jamie foxx var, joseph gordon-levitt var, en kotu ihtimalle extraction gibi birsey olur eglencelik izlenir gecer gider dedim. 

izledigim -abartisiz- en rezalet , en sig filmlerden birisiydi. 

Alakasi surda; Filmin yazari mattson tomlin diye birisi, ayni zamanda bu filmin de yazari. The batmanden onceki en buyuk aksiyon projesi bu. Yonetmen toplasa biraz bari. 

Sosyal ağlarda paylaş

netflix işleri aç kalmayalım, az efora çok para aga dursun kenarda 3 gün takılıp cepleyelim işleri ya. 

netlix original olan herhangi bir iş ile kimse yargılanmamalı. aşırı çöp içerik üretimi adamların mottosu oldu da yani iyi para var. millet para için ayak uyduruyor diye de kimseye laf etmiyorum. 

matt reeves iyi eleman ama. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...

dceu icine M. Keaton Batman'i de eklemisler, Dark Knight Returns  falan mi yapacaklar acep:

Warner Bros. will have two different film sagas involving Batman — played by two different actors — running at the same time.”

One version of Batman will be played by Robert Pattinson. The second one would be, he confirmed that it was Keaton.

The answer is the multiverse. Boiled down, it means that some characters will continue their adventures on Earth 1, while new incarnations (Mr. Pattinson as “The Batman”) will populate Earth 2.

“The Flash,” a film set for release in theaters in 2022, will link the two universes and feature two Batmans, with Mr. Affleck returning as one and Michael Keaton returning as the other. Mr. Keaton played Batman in 1989 and 1992.

Sosyal ağlarda paylaş

Bunun için Flashpoint projesi olduğu söyleniyor. Spoiler olacak izlemeyenler için ama oradaki Batman olayı şöyleydi;

Spoiler

Multiverse zaten, Flash bi olay sonunda oraya düşüyor. İşte Superman şehre düşüyor hükümet el koyuyor ortada yok. Atlantis ve Wonder Woman'ın tayfa savaşta işte dünyanın içine ediyorlar bla bla gidiyor.

Batman kısmında da işte Crime Street'te Bruce ölüyor. Anne çıldırıyor Joker oluyor, Thomas Wayne de Batman oluyor. Kumarhanelerden gelir sağlayan, silah kullanan zalim bi Batman oluyor. Old bu arada tabii ki bayağı 50 yaş profili vardı. 

Pattinson'ın filmi başka ama Affleck ve Keaton denince işte Flash vs. altında o geliyor akla direkt. 

Ki bence DC'nin elindeki top 3 işlerden biridir Flashpoint. İzlemeyen varsa müthiş bir animasyonu var. 

https://www.imdb.com/title/tt2820466/

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...