Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynadığınız mobil oyunlar

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

Piyasada o kadar çok oyun var ki hangisini yüklesek diye kararsız kalıyoruz.

Özellikle metroda, otobüste, tuvalette veya uyumadan önce tekrar tekrar oynamalık sıkmayan oyunlar neler? Single player oyunlar tercih sebebidir (metroda tel çekmiyor)

Benim şu aralar en çok keyif aldığım oyun serisi:

Alto's Adventure (1. oyun), Alto's Odyssey (2.si):

Sosyal ağlarda paylaş

Ben taşınmadan önce toplu taşımada yaklaşık 1 saat geçiriyordum günde.  O süreçte şu oyunları oynadım, bitirdim: Sword of Xolan, goblin sword, dungeon 2, happy wheels,punch club,  burn it down, Into the Dim, Football Manager, Nano golf, Red Ball serisi, Limbo, color brick king, sudoku, PPKP, boom pilot, total party kill, black moor 2. 

Aiko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Ben satrança başladım bu aralar Liechess'in tutorial ve puzzle kısımları bayağı vakit öldürüyor, 

Sudoku, Blockudoku, Unblockme oynuyorum onun dışında.

Brawl Stars oynuyordum bir ara ama son update'ler bayağı soğuttu oyundan. Artık yeni oyunlar pek sarmıyor. Telefonda, beklerken ya da wc'deyken oyun oynuyorum genelde.  

Sosyal ağlarda paylaş

On 03.11.2020 at 21:31, fenris dedi ki:

battleheart baya tatlı. ikincisi çıkınca ilki bedava olmuştu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MikaMobile.Battleheart&hl=tr

İkinci kısmın ortalarında takili kaldım ben bunda ya. İki mele archer ve healer gidiyordum ama kesemiyorum artık. Meleye çok vuruyorlar. Wizardlarin da leveli düşük kaldı. Baştan mı başlasam ne yapsam. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Genel Yönetici

Oyunun çok iyi olduğunu tekrar söyleyeyim ama. iPad'de oynadıktan sonra işe gidip gelirken tekrar oynamak isteyip Android'de tekrar aldım oyunları.

Ciddi ciddi oynadığım en iyi oyunlardan, mobil oyun olarak değil, genel olarak.

Güzellik oranı bu arada bence III > IV > II > I diye gidiyor ama 1. oyun bile o kadar iyi ki daha bitmeden diğer 3 oyunu almıştım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...