Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, TheGreatWall dedi ki:

Ben saçma sapan şeylere faul çalınan, sürekli faul yapılan, temposuz rezalet futbol oynanan ve borç yüzünden transfer yapamayan köylü liglerinden takım tutarak zamanımı kaybetmiyorum. Ama bjknin başardıkları(!) gözlerden kaçmıyor. 

Uefa bile kendi sitesinde paylaşıyor bu başarıları(!) artık. Tebrikler bjk.

yorum yaparak da zamanını kaybetme 

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun hep kötüydü, fiziken vs. işte ön alan baskısı derken falan götürüyorduk. Fizik olarak çökünce takım şu sonuçlar gayet doğal. Sürekli sakat veriyor takım. Cenk olsa mesela aramazsın, o gitti. Oğuzhan geldi direkt gitti vs... 

Şu fikstürün zor kısmıydı gerçi, buradan bir ekstra üç puan çıkartmamız gerekti ama olmadı. Yenilmediğin sürece iyidir ama psikolojik olarak çöktü takım yapacak bir şey yok bundan sonra FB ve GS puan kaybetmedikçe çok zor şansımız. 

Kasımpaşa maçından beri diyordum her yerde dalga geçiliyordu, o maç kaza falan değildi kafaca deneysel takıldı Sergen ve eline aldı. O 3 puan alınsaydı o kadar kötü rakipten bugün çok çok dahga rahattık bu dönemde... Şaklabanlığın bedelini ödüyoruz resmen. 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

takımın son haftalardaki durumuna göre 1 puan çok iyi sivas deplasmanından, neredeyse 10 haftadır namağlup. 

klasik beşiktaş abi kanser edecek illa ki; rahat rahat maç izletmeyecek. abuş dönerse hafta sonuna kadar toparlar takım dönmez ise zor olacak. muhtemelen son haftaya kadar kriz geçireceğiz kalan maçlarda.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 🏆🏆 2020-2021 🏆🏆 Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu 🦅 olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...