Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

16 dakika önce, vivavale dedi ki:

özellikle gs nin puan kaybettiği maçların ardından beşiktaş kazanınca çok komik oluyor. ?

GS'nin kazandığı/kaybettiği, rakibinin kazandığı/kaybettiği maçlardan sonra tavrımda bir fark yok. Her hafta aynısını yazıyorum. Algıda seçicilik yapıyorsunuz sadece. Olur da o hafta daha yine abes bir iddiada bulunmuş birinin yüzüne çarpacak bir şey olursa dikkat çekmek için böyle daha aggro çekici bir mesaj atıyorum.

Buraya defalarca yazdım. GS şampiyon olsa ha iyiymiş deyip bırakıyorum. 15 senedir 2-3 milli maç dışında (sponsorluk sebepli bedava biletim vardı, ortamına gittim) stada gitmişliğim yok, Pasolig hiç çıkartmadım, Arena'da GS maçı bile izlemedim. Hayatımda şampiyonluk turuna bir kez çıkmışımdır belki gençken, o da millet çıkarken şamatasına. GS şampiyon olunca son maçı izleyip ha iyi deyip bilgisayar oyunuma, diziye kitaba dönüyorum. GS küme düşse de çok fark etmez son 10 senedir falan.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, vivavale dedi ki:

haftalardır demişimde 2008 yılından bu yana bakıyorum futbol topiclerine; gs kazanırken np, everything is ok modunda ama işler yolunda gitmeye görsün objektiflik soslu yanlı postlar geliyor ?

Bugünkü attıklarımda bir tane olsun yanlı postumu gösterir misin? "Size galaktik komplo yok, herkes kötü, takımlar kazma, hakemler de becerksiz" demek mi yanlı?

Ben GS kazanırken eleştiren veya GS lehine yapılmış hataları gösterdiğim pek çok mesaj gösterebilirim mesela.

Yok yapamazsan ama iftira attığın için özür dileyeceksin. Kabul mü?

Sosyal ağlarda paylaş

Bu ligde hiçbir takımın başkanı takımının tüm tarihini ele alarak şike yapmadık diyemez zaten kolay kolay. Belki başkanlar kendi dönemleri için konuşabilirler. Süleyman Seba "benim başkanlık dönemimde şike yapmadık" diyebilir(di rahmetli) belki mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

Fetönün yükseliş döneminde hacı hoca efendiler havalarda uçuşurken bir takım palazlandı işte, kaç oyuncusu vs nerelerde biliyoruz, üstüne kongre de bir oyuncusunu fetö bağlantısı ile yurt dışına kaçmış olmasına rağmen üyelikten bile atamadılar ilk oylamada o derece iç içe geçmiş karışmış ilişkileri vardı. O derece başarılarında katkısı vardı. O derece oynamadıkları topun katkısını aldılar maçlarda. 

Şimdi kalecinin hatalı gol yemesine şike diyorlar, o zaman bu maçtan sonra ersine hangisi para vermiş çıksın açıklasınlar. İlk defa bir el kararı verilmemiş sanki maçta üstüne 2 kere erzurumlu oyuncular net şekilde topun hakimi oluyor sonrasında beşiktaşın golü geliyor. Kendileri anlamıyor hakemler vs sırf bunlar anlasın diye tv de anlatıyorlar neden var devreye giremiyor diye. 90. dk daki pozisyonda neden 1. dk daki es geçilen rakip lehine faulde devreye giremiyorsa aynı sebepten. Kimse farkında olmadan ve bu kadar konuşulmadan her maçta oluyor bu zaten. Her maçta istisnasız. 

Sosyal ağlarda paylaş

hakemler kötü, futbolcular kötü, lig kalitesi düşük, hatalı kararlar herkese çıkıyor vs hepsi doğru ama kazanan hep mağdur gs. her yıl fenerasyon, zorlu diye ortalığı ayağa kaldırıp şampiyon olan nedense hep gs, insanlar buna isyan ediyor artık. en mağduru oynayıp hep kazanan akp taktiğinden herkes bıktı.

Sosyal ağlarda paylaş

Bunun sadece kurumla alakası da yok, kurum veya birey, kendi çabası dışında iteklenerek kazandırılmaya alıştırılırsa bir gün o itekleme kesilince kendinde arayacağı suçu başkasında arar gs ye yıllarca yapılan buydu. Ergun bu gs nin hayatına girene kadar hepsi alnı ak şampiyonluktur gs nin ama sonra elbette bir sürü gurur duyulacak da top oynayarak şampiyonluğu da var fakat kendi başkanlarının da ifadesiyle, kendi oyuncusunun ifadesiyle, rakip td nin, rakip oyuncunun resmi yazılı videolu sözleriyle bazı şampiyonlukların ayan beyan nasıl kazanıldığı hangi yolların tercih edildiği gizli kapaklı değil ayan beyan ortada. Youtube da var hepsi. Hepsi de tanıdık bildik isimler. 

Saklamaya korkmaya yalan söylemeye bunları görüp gs damarı tutup da aklamaya savunmaya gerek de yok. Sen taraftar şahıs olarak şike yapmadın/ teşvik vermedin ki nesinden utanacaksın. 

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, applev0dka dedi ki:

1000 kere kırmızı kart olan taban pozisyonu "kural kitabında olmayan şekilde" uyguladığı kuvvet/basınç/açı ile açıkayan adam gelip "kural kitabını kendi keyfinize göre yorumluyorsunuz" demez mi ? ? 

Çok eskiye gittin ama o da vardı kural kitabında, yaralanma veya zarar riskini hakemin takdirine bırakacak şekildeydi. Sonrasında da zaten görmediğim bir detayı gösterince evet kırmızıymış demiştim diye hatırlıyorum (diğer ayaktaki bir olaydı sanırım).

Neyse, saat 7:30'da toplantım var, yatıyorum. Hani sonra yine "cevap vermedi" diye coşma diye yazdım ?

Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, FuCKiR dedi ki:

Fetönün yükseliş döneminde hacı hoca efendiler havalarda uçuşurken bir takım palazlandı işte, kaç oyuncusu vs nerelerde biliyoruz, üstüne kongre de bir oyuncusunu fetö bağlantısı ile yurt dışına kaçmış olmasına rağmen üyelikten bile atamadılar ilk oylamada o derece iç içe geçmiş karışmış ilişkileri vardı. O derece başarılarında katkısı vardı. O derece oynamadıkları topun katkısını aldılar maçlarda. 

Cemaat en parlak dönemini AKP ile yaşadı, hatta tam olarak 2008 referandumuyla yargıyı ele geçirmeleri sonrası. Şike soruşturmasına kadar da futbola müdahale ettğine dair bir örnek yok, işte en güçlendiği dönem o dönemdi. Dediğin gibi bir bağlantı olsa Galatasaray 2002 sonrası yükselişe geçerdi, oysa ki bu tarihte düşüşe geçti. Mantıksız dediklerin. Yahu sen bu laf ettiğin Hakan Şükür meclise girip ülkenin kanunlarını değiştirebilsin diye oy vermedin mi. Galatasaray kongre üyeleri mi soktu Meclise bu adamı? 

Sosyal ağlarda paylaş

23 saat önce, Rewendor dedi ki:

Bugünkü attıklarımda bir tane olsun yanlı postumu gösterir misin? "Size galaktik komplo yok, herkes kötü, takımlar kazma, hakemler de becerksiz" demek mi yanlı?

Ben GS kazanırken eleştiren veya GS lehine yapılmış hataları gösterdiğim pek çok mesaj gösterebilirim mesela.

Yok yapamazsan ama iftira attığın için özür dileyeceksin. Kabul mü?

yükselmene gerek yok sen farkında olmayabilirsin, senin baktığın nokta ile benim gördüğümü yorumlamam farklı olabilir. ayrıca iftiralık bir durumda yok o yüzden de özür dileyecek bir durum olduğunu sanmıyorum ?

Sosyal ağlarda paylaş

23 saat önce, FuCKiR dedi ki:

rakip td nin, rakip oyuncunun resmi yazılı videolu sözleriyle bazı şampiyonlukların ayan beyan nasıl kazanıldığı hangi yolların tercih edildiği gizli kapaklı değil ayan beyan ortada. Youtube da var hepsi. Hepsi de tanıdık bildik isimler. 

bitane atsana biz de ogrenelim.

Sosyal ağlarda paylaş

neyse futboldan uzaklaşmadan arayan youtube da bulur diyerek abdullah avcı konusuna zıplayayım. Abdullah avcının gerçek bir avcı olduğunu gördük. Fena hoplatmış beşiktaşı sözleşme vs hakkıdır ama ne bileyim karakter olarak çalışmadığı dönemin parasını enazından tamamını almaz diyordum fakat şu kulüplerin zor durumunda bi tekme de avcı vurmuş beşiktaşa. FO nun gerçekten şu 2 senesinde şu kulübü getirdiği durumun izahı yok. 

Bugünkü maça gelirsek 3-1 3-2 gibi bir skor bekliyorum açıkçası. 

Sosyal ağlarda paylaş

Buarada inş. sergen larini fw ye atmaz, dorukhan da iyiydi son maç, joseph dorukhan yapıp düşünmeden atibayı forvete atsın, larin solda kalsın. Oğuzhan yorulana kadar fw arkasında takılır yine, sonrasında adem değil töreyi fw arkasına atsın bence yani. Kesinlikle işe yarar

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, FuCKiR dedi ki:

neyse futboldan uzaklaşmadan arayan youtube da bulur diyerek abdullah avcı konusuna zıplayayım. Abdullah avcının gerçek bir avcı olduğunu gördük. Fena hoplatmış beşiktaşı sözleşme vs hakkıdır ama ne bileyim karakter olarak çalışmadığı dönemin parasını enazından tamamını almaz diyordum fakat şu kulüplerin zor durumunda bi tekme de avcı vurmuş beşiktaşa. FO nun gerçekten şu 2 senesinde şu kulübü getirdiği durumun izahı yok. 

Bugünkü maça gelirsek 3-1 3-2 gibi bir skor bekliyorum açıkçası. 

Aptal aptal sozlesme yapmasin abi klupler. Abdullah Avciyi hic sevmem, seveni de sevmem hatta. Ama adam bir sozlesmenin altina imza atmis, bu sozlesme onun ve klubun haklarini korumak icin karsilikli oturulup yazilmis bir belge. Besiktas klubu sozlesmeye uymamis ise tabiki cezasini cekecek. Sacma sapan konusmayin karakterle ne alakasi var.

Calistiginiz yer sizi haksiz yere isten attiginda dersiniz artik, ya ben simdi ihbardir fesihtir bunlarin tazminatina falan hic girismeyeyim, haketmis degilim bunlari diye. 

cicibeybe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de kulüpler gerçekten survive ediyor. Avrupa ligleri kalitesinde topçuların peşindeler ancak avrupa kulüplerinin gelirlerinin çok gerisindeler.
Başta kur krizi... Ülkenin terörü, güvensizliği hiç bitmiyor. Futbolcu getirtmek çok dert. Bet, alkol reklamları alamıyorsun, tribünlerde alkol satamıyorsun. Lisanslı forma hadiseleri zaten pahalı, ülkenin satın alma gücü düşük, üstüne bir de sahte ürünlerle de başa çıkılmıyor. Bunlar ciddi gelir kayıpları. 
Karşılığında da vergileri silinip duruyor işte. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 🏆🏆 2020-2021 🏆🏆 Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu 🦅 olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...