Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

29 dakika önce, Silphatos dedi ki:

birisi kendisine sonradan para verip laf söyletemiyor mu topkek1

maçta şike yapıyorsa nasıl gol atıyor syntax error topkek2

gol atınca şike yapamıyor musun topkek

demek biri para vermiş şike yaptım dedirtmiş he size göre?

emenike’nin para sayma görüntüleri de vardı ?

Fistan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş, İbrahim Akın'ı transfer etmek istiyor. Tayfur defalarca "aklınıza yanlış bişey gelmesin yenilsek de transfer edeceğiz" diyor (telefon kayıtlarıyla sabit), ama menejer dangalak transfer yatmasın ben de para kazanayım diye İbrahim Akın'a "çok kasmadan oyna" diyor. Olay bu. Koca iddianamede de (tamamını okudum) kanıt niteliğnde en ufak bişey yok, ama fetö ipiyle kuyuya inenler kuyunun dibinde hala aynı ipe tutunuyor. Mesut Bakkal'ın doping aldık itirafından rahatsız olmazlar mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Rewendor dedi ki:

İbrahim Akın'ın üfürükçü hocadan şike parası caiz mi diye görüş aldığı itirafı da yok muydu? Hoca da işte bi kısmına konmaya çalışıyordu bağışla falan helal hale getirirsin diye?

Hatırlayamadım internetten baktım, dediğin para teklifi fenerbahçe ile ilgiliymiş. Beşiktaş'ın iddianamesini zamanında tamamen okudum ben, fenerinkine bakmadım ama.

"Bana okuduğunuz fiziki takipler doğrudur. Yusuf Turanlı bana Fenerbahçe’ye gol atmamam için 100 bin TL teklif edildiğini söyledi. Önce sıcak bakmadım. Bana bu parayı kabul etmemin dinen de günah olmadığını söyledi. İstersen “Hocaya danış” dedi. Ben de Erzurumlu Ahmet hoca ile konuştum.... "

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

Beşiktaş, İbrahim Akın'ı transfer etmek istiyor. Tayfur defalarca "aklınıza yanlış bişey gelmesin yenilsek de transfer edeceğiz" diyor (telefon kayıtlarıyla sabit), ama menejer dangalak transfer yatmasın ben de para kazanayım diye İbrahim Akın'a "çok kasmadan oyna" diyor. Olay bu. Koca iddianamede de (tamamını okudum) kanıt niteliğnde en ufak bişey yok, ama fetö ipiyle kuyuya inenler kuyunun dibinde hala aynı ipe tutunuyor. Mesut Bakkal'ın doping aldık itirafından rahatsız olmazlar mesela.

olay aynen @aktiftablet in açıkladığı gibi, tapelerin tamamını okumuştum ben de. zaten maçın en iyisi adam kupa maçında, üstelik bir de gol attı. Bir de iptal edilen golü mü ne vardı asdgasd

Sosyal ağlarda paylaş

milli takım seçimi baştan aşağıya felaket.. takımında kadro dışı olan caner ile 10dk forma şansı zor bulan onda da 1000 tane küfür yiyen dorukhan falan kadroda.

10 tane clean sheeti olan kaleci yok, küme düşme hattından kaleci var.

gol atamayan enes ünal kadroda falan tonla saçmalık var.

oyuncu resimleri kaldırıp menajer ve bağlantılı isim resimleri konulsa anlam kazanır milli kadro..

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...