Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

maçı izledim kırmızı karta kadar çok kötüydü, liv-utd maçında 10dk şarjlanıp derbiye dönüyordum, futbol falan oynanılmıyor bizim ligde. kırmızıdan sonra bjk alacağı belli oldu abou yağlasaydı bi tane de güzel olurdu

Fistan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız ne hakemi yav sözüne karşılık konan fotoda Arda'nın direkt bacağına komple basılıyor paralelde, ikisi birden kırmızıyla atılacağına kırmızıları birbirine götürtmüş hakem, ki götürtmesi ayrı bir hata. Sadece BJK'nın aleyhine algısı yarattınız hemen.

Ha, Arda'nın bacağı orada ne yapıyo, Arda hamle yapmış derseniz, o zaman top Diagne'ye yakınken BJK'lı kafayı uzatıp kafasına kramponu yiyince de "kafası orada ne yapıyo, adam hamle yapmış" demekle aynı şey.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, mokoko dedi ki:

ya liverpool manu maçında ne izledin bi anlat nolursun. o maçta da hiçbişi oynanmadı 0 0 bitti zaten maç. hangi 10 dakikasında şarjlandın acaba adssafafas

onu da belirtecektim unutmuşum, o maç 0-0 bitmesine rağmen yazacaktım. her anlamda daha doyurucuydu, güzel top kontrol, güzel koşular, paslar, şut denemeleri vs. 0-0 a rağmen futbol oynanıyordu, bizim derbide faul, hatalı pas, top yere inmiyo zaten inse kontrol eden adamı indiriyolar falan asds

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Rewendor dedi ki:

Yalnız ne hakemi yav sözüne karşılık konan fotoda Arda'nın direkt bacağına komple basılıyor paralelde, ikisi birden kırmızıyla atılacağına kırmızıları birbirine götürtmüş hakem, ki götürtmesi ayrı bir hata. Sadece BJK'nın aleyhine algısı yarattınız hemen.

Ha, Arda'nın bacağı orada ne yapıyo, Arda hamle yapmış derseniz, o zaman top Diagne'ye yakınken BJK'lı kafayı uzatıp kafasına kramponu yiyince de "kafası orada ne yapıyo, adam hamle yapmış" demekle aynı şey.

abi işinize gelince burada "foto ile yorum mu yapılır" diyip foto koyanları aşağılıyorsunuz. işinize gelince fotoya bakıp basma var diyorsunuz.

burada konuldu çünkü açı vb yanıltıcı bir şey yok. 

sana dün de söyledim git videoya bak diye, hala basma var diyorsun. ayağı mı basıyor yere mi görürsün

https://tr.beinsports.com/haber/besiktas-galatasaray-11

BKCNmq0.jpeg

izle bakalım 24. saniye basma var mı

2. paragrafın o kadar saçma ki bir şey demiyorum

applev0dka tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ön edit: Araya mesaj girmiş tag atayım: @applev0dka

Uyarıyı ben vermedim. %100 olarak alman gerekiyordu zaten bence o uyarıyı son mesajdan sonra. Ama ben versem kesin "tartıştık diye taraflı davranıp verdin" diyeceğin için vermedim, hatta hiçbir yere de yazmadım konuyu veya bi de siz bakın demedim. Bir başka mod görüp kendi insiyatifiyle vermiş.

Konunun tarafı ben olmasaydım ben de verirdim ama, doğru bir karar. Ak/kara muhabbetiyle alakası yok uyarının, sen de biliyorsun zaten.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, Robert_Poche dedi ki:

Ceza kapsamına al bence tüm Beşiktaşlıları banlarsın sonrasında tek başına bu konuda Galatasaray güzellemesi yaparsın fena mı?

Hak edenlere ceza vermek mantıklı. Şu tavrı başka herhangi bir bölümde gösterseniz zaten çoktan ceza alırdınız. Bunu siz de biliyorsunuz. Ama hak ettiğiniz uyarı/ceza ne zaman gelse "her zaman hakkı yenen beşiktaş" muhabbetini kendiniz için moderasyona karşı da uyarlıyorsunuz.

Bakınca bölümde sadece sizin kalmış olmanız zaten kimin kimden kaçtığını, kimin ortamı bu hale getirdiğini gösteriyor. Belki siz bu tavırlardan ceza alınca nasıl tartışılacağını hatırlarsınız, o arada gerçekten futbol tartışmak isteyenler, discorda kaçanlar geri gelirler ?

Sosyal ağlarda paylaş

Futbol konuşmak yerine hala yok ardanın ayağına basılıyor, yok Djagne aslında ayak uzatmadı gibi şeyler yazıp şu maçtan gerçekten puan kazanmayı hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz.

Tek pozisyonunuz 90+'da ve kırmızı karta kadar zaten tüm istatistiklerde ciddi fark var, sonrası tek kale maça dönüyor zaten. 

Şu galibiyeti itibarsızlaştırmaya ve paralelde Galatasaray güzellemesi yapmaya çalışılırsa bunun seviyesindeki cevap şnorkel olur malesef. 

Sosyal ağlarda paylaş

başka bölümlerde bunun kaç katı oluyor, forumu okumuyor olsak inanacağız. hiç bir bölümde bu kadar basit bir şeye "SALDIRGANLIK" denilerek uyarı/ceza verilmiyor.

ortada beyaz olan bir duruma çıkıp siyah diyerek insanları kışkırtıp "ağlama" diyenleri banlamaksa moderasyon anlayışınız elinize sağlık güzel yönetiyorsunuz forumu. ama son mesajındaki ukala tavır bile sorunun "yönetilememe" olduğunu ortaya koyuyor zaten..

adam izlemediği şeyle ilgili yorum yapcacak sen aksini açıklayanı "tartışmayı bilmemekle" suçlayacaksın he mi ?

kıçından olmayan bir basma uydurup sonra sana ağlama diyeni uyarıp/banlayıp "tarafsızım ayakalrı yapacaksın" he mi ?

sdafa

applev0dka tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, Robert_Poche dedi ki:

Futbol konuşmak yerine hala yok ardanın ayağına basılıyor, yok Djagne aslında ayak uzatmadı gibi şeyler yazıp şu maçtan gerçekten puan kazanmayı hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz.

Futbol bölümünde maç pozisyonu tartışılmasından rahatsızsan yanlış yerdesin. GS güzellemesi yapan tek mesaj yokken, GS puan hak etti diyen yokken kendi kendine gelin güvey olup böyle yazmışsın. Bu arada herhangi birisi GS'nin puan hak ettiğini de gayet düşünebilirdi, bunda bir problem yok. Haklı veya haksız olurdu, fark etmez. Haksız dahi olsa fikri o olabilir. Adama haksızsın der geçersin. Ya da niyetin oysa fikrini anlatır dönüştürürsün. Ama "ağla ağla" diye sataşmak kabul edilebilir tavır değil. İyi niyetle sağduyuyla geçen sefer de açıkladım zaten.

24 dakika önce, Robert_Poche dedi ki:

Şu galibiyeti itibarsızlaştırmaya ve paralelde Galatasaray güzellemesi yapmaya çalışılırsa bunun seviyesindeki cevap şnorkel olur malesef. 

O zaman ben de şöyle diyeyim. Bundan sonra admin cevabı da beklemiyorum. Tartışmayı şnorkel ağlama muhabbetiyle baltalamayı legit görüyorsan sonra cezaya da itiraz etmeyeceksin. Şu tavır zaten bundan önce de yasaktı.

21 dakika önce, applev0dka dedi ki:

başka bölümlerde bunun kaç katı oluyor, forumu okumuyor olsak inanacağız. hiç bir bölümde bu kadar basit bir şeye "SALDIRGANLIK" denilerek uyarı/ceza verilmiyor.

İstikrarlı şekilde, sürekli, bölümdeki her tartışmayı "ağlamayın reröre" diye bitirmeye kalkacak bölümün tartışma ortamını bozacak kadar abartılırsa her bölümde ceza veriliyor merak etme. Bundan sonra burada da verilecek. Kendi takımınızda olmayanların mesajlarını istemiyorsanız kendinize whatsapp grubu kurup beşiktaşlılar olarak oradan yazın. Başkalarını böyle kışkırtıp tartışmayı bozmaya müsaade yok artık.

adam izlemediği şeyle ilgili yorum yapcacak sen aksini açıklayanı "tartışmayı bilmemekle" suçlayacaksın he mi ?

Adam izlemediyse izlemediğin pozisyon hakkında konuşma istersen der geçersin. Otur izle öyle konuşalım dersin.

kıçından olmayan bir basma uydurup sonra sana ağlama diyeni uyarıp/banlayıp "tarafsızım ayakalrı yapacaksın" he mi ?

Uydurma muydurma kısmı senin görüşün sadece. Ama evet herhangi bir görüşte seninle uyuşmayan görüşü var diye istisnasız her gördüğüne ağlayın ağlayın diyemezsin. Bunun sonunda uyarı ve ceza alırsın. Bunu hangi takım taraftarı olursan ol ve kime söylersen söyle alırsın. Bunu tarafsızlığa bağlamak da işin demagojisi ve sadece ikiyüzlülük.

ortada beyaz olan bir duruma çıkıp siyah diyerek insanları kışkırtıp "ağlama" diyenleri banlamaksa moderasyon anlayışınız elinize sağlık güzel yönetiyorsunuz forumu. ama son mesajındaki ukala tavır bile sorunun "yönetilememe" olduğunu ortaya koyuyor zaten..

Şu anda Robert'in de senin de başkasının üslubunu eleştirmeye zerre hakkınız yok. Son bir aydır BJK bölümündeki her maçtan sonra ya bir tane ya da hiç BJK'lı olmayıp mesaj atan var. Kalan herkes BJK'lı ve istisnasız her maçtan sonra alakalı alakasız ağlama cart curt mesajları çıkıyor. Ukalalık olarak belirttiğin şey sadece bir durum tespiti. Yaptığınızın ne olduğunu biliyorsunuz zaten. İnsanların fikrini açıklamasını (sizinkiyle örtüşmüyor diye) kışkırtma olarak algılıyorsanız zaten sorun baştan burada. Hem bölümün yönetilememesinden şikayet edip hem de bölümü en çığrından çıkartan hareketleri kendiniz yapıyorsunuz.

Bu arada son kez durumu açıklıyorum. Bundan sonra tekrar açıklamayacam. Sağduyu sahibi herkes zaten şu tavrınızın yanlış ve sürekli devam etmesinin cezalık olduğunu rahatça anlar kabul eder. Siz de biliyorsunuz. Nitekim senin aldığın uyarı da yönetimin benimle aynı fikirde olduğunu gösteriyor.

Bundan sonra bu muhabbete girmemenizi ve insanların görüşüne saygı duymanızı rica edicem. Sizinle aynı görüşte olmayan herkesten tahrik oluyorsanız zaten tek takımlık taraftar forumları dışında futbol tartışmamanız gerekiyor. Tutup bunu taraflı yönetime bağlıyorsanız da kendi hatalı mantığınız olur, benim için sıkıntı değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardeş kaç kişi kaldık , bazı şeyleri artık 2 kişiden biri alttan alsın konu kapansın. Genel olarak söylüyorum bunu sırf futbol konusu değil. Saçma sapan şeyler sürekli kar topu gibi yuvarlana yuvarlana gereksiz büyüyor.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ortada bir görüş olduğu zaman zaten tartışma çıkmıyor, sohbet ediliyor. ama burada ortada bir görüş yok.

ekonomi kötü değil iyi demek bir görüştür konuşur tartışırsın.

dolar 7.5 lira degil aslında 3 lira demek görüş degil zırvalamaktır. bu şekilde konuşan adama bir şey açıklayamazsın. ağlama der geçersin

%100 kırmızılık pozisyonda "hakemlik bir şey yok" demek görüş değil zırvadır.

10 kat yavaşlatılmış görüntü de bile gözümüzle gördüğümüz şeyde, ortada basma yokken basma var demek de aynı şekilde.. 

ağlama konusunun kökenini sen benden iyi biliyorsun, kimin çıkardığını da kimlere söylendiğini de.

şimdi roller değişti diye mi tü kaka oldu bu ifade ?? 

futbol konuşmak isteyen insan zaten öyle bir üslup ve tavırla gelmez, bak konunun nerede raydan çıktığını göreceksin geçmiş mesajlara dönersen. futbol konusma niyeti olan adam direkt o şekilde dalmaz "orta sahadaki taçlar" falan diye, konu direkt kırmızı iken..

Beni Beşiktaşla ilgili bir konu tetiklemez, bunca yıldır futbol için 1 kere kavga etmişliğim yok hayatta. Umurumda da değil kimin futbol ile ilgili ne düşündüğü.

Benim katlanamadığım şey insanların saçmalaması, bundan tetikleniyorum, yıllardır her ortamda, insanların her konuda "ak" gördüğüne "kara" demesi o kadar baydı ki bunu kaldıramıyorum. futbolda, siyasette, sağlıkta, eğlencede kim böyle bariz saçlamalarsa saçmaladğını yüzüne vurup kendine getirmek istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 🏆🏆 2020-2021 🏆🏆 Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu 🦅 olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...