Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

E senin mantiginla Rozier'in de sari karti es gecildi. Bu mu yani. Ortada pozisyon bile yok, futbola bakis aciniz sorunlu sizin. Penalti olur, tartismali bir olay olur anlarim. Yillardir ayni geyik foruma yazmak hata. Taraftari da yoneticisi de ayni lol. Kim kaybederse zaten hakem yuzunden kaybettik diyip gecicek diyecek.

Iyi eglenceler. Futbol bolumunun neden son zamanlarda aktif olmadigini unutmusum bir an. Besiktas tekrar potaya girince ayni kaliplar degismeden girivermis.

/out.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto izlemedin sanırım maçı. Pozisyon olmasına gerek yok. arda turan direkt kırmızı, abubakar ceza sahası önü faul yapıldı, bizim kornerin orda yan hakemin dibinde Larin parmakla sürtmeye faul verdi diagne yere atınca. Yeterli bunlar. Katlediyor işte. 

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi dalga mi geçiyorsun, adam direkt kırmızılık pozisyonda sarı gördü. sen diyorsun pozisyon yok ve sonra futboldan anladığını iddia ediyorsun.

iyi oyun ile hakem kararı arasında bir denklem yok futbolda. çıkar ver kırmızıyı 11v10 pozisyon olur olmaz alla allaaaa

rosier'in sarısı es geçilmedi, marcao kendini yere attı, sen "arka kameradan" izlememişsin

Sosyal ağlarda paylaş

sonra böyle tipler gelip "hakemlik bir şey yok" dediği için 10 mesajda derdimizi anlatmaya çalıştığımız için "futbol degil hakem konusuyor" oluyoruz.

hayır abi senin futbol konusmaya niyetin yok veya gördüğün şeyi değerlendirmekten acizsiz, gelip burada ortamı bulandırıyorsun yeter..

Sosyal ağlarda paylaş

Ben yillarca ayni seyleri yazdim ama degismiyor belli kaliplar. Sizin mantiginizla her macta hakemlik bir olay var. Beraber izleyelim birgun random avrupa macini taraf tutarak. 10 taneden asagi hatali karar bulursak durumlerin benden. 

Diagne'nin faulu bence de palavra, Aboubakar'inki faul ben gozlukle izlemiyorum ki maclari. Ha ama oturup foruma hakem katlediyor yazacak bir durum olmadigini da belirtiyorum. Arda'yi gormedim. 

Genel olarak kendini en ufak temasta yere atan adama faul verme ulkemizde standart zaten tekrar yazmaya gerek yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 🏆🏆 2020-2021 🏆🏆 Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu 🦅 olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...