Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

Dorukhan haberi doğru, bizim whatsapp grubunda yazıyordum taa ne zamandır zaten skdjhf sezon başından beri 1.5 garanti + bonuslar istiyormuş. Çebi vs. 3 ay önce boşuna gitmek isteyenin yolu açık olsun demedi.

Fener ya da Udinese gidecek. TR'de kalırsa %100 Fener'de olacak. Ama onlarda da şuan para çıkmayabilir. Bir de şuan ki performansı ile 1 milyonu bile hak etmiyor bence de sadece potansiyeli o kadar eder. 1.5 veriyorsa Fener gitsin yani çok aramayız. 

Udinese geçen devre arası, koronadan önce işte 3 milyon euro vermiş bizimkiler kabul etmemiş. Zaten Ahmet Bulut'un ilişkileri var Tolgay'ı vs. de oraya götürmüştü. Onu da götürmek istiyormuş Fener olmazsa. De işte yurtdışında 1 milyonu bile bulamaz biliyorlar. TR'de tokatlanacak birini bulurlarsa kalır, yoksa gogo. 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

39 dakika önce, FuCKiR dedi ki:

Bugün beklenenin aksine sivası rahat tokatlarız. Açık oynayan takımlara karşı beşiktaşın bir sorunu yok. Kırmızı kart/penaltı vs işlerinden bağımsız olarak 3-1 4-1 biter maç

Abuşun rolü çok büyüktü yalnız onda.

Ortasahada da faülden başka bişey yapamayan erme abisinin bi tanesini izliycez mecbur. Sivas favori bence.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Bugün beklenenin aksine sivası rahat tokatlarız. Açık oynayan takımlara karşı beşiktaşın bir sorunu yok. Kırmızı kart/penaltı vs işlerinden bağımsız olarak 3-1 4-1 biter maç

şimdi yine herkes şöyle zor olur, böyle zor geçer, berabere yeniliriz vs derken. Net mesajı maç öncesi vermiştim. Skoru tam tutturamadım ama 3-0 bitti. Zaten umursamaz rahat bir maç oldu. O yüzden futbolu izlemek taraftar olmak başka bir şey takımları tanıyıp yorum yapmak apayrı şey 

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 🏆🏆 2020-2021 🏆🏆 Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu 🦅 olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...