Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

5 dakika önce, vivavale dedi ki:

zaa burdan sonra gs şampiyon olsun abi. ne olursa olsun şu maçtan 1 puan çıkarman lazımdı en kötü. karşı takım 10 kişi

ben hakeme vs. suç bulmam, defalarca koparacak fırsat varken yapamadın. 10 kişi kalmış rakip yine beraberlik yapamıyorsan gs şampiyon olsun.

bu kaçıncı hatta

kaç maç geçti eline farkı koparman gerekiyor yapamıyorsan gs olsun yani hakket, zaten fenerin bay geçtiği o haftadan beri 2 kupayı da kaybettik 

Sosyal ağlarda paylaş

ya bide sakatlık olayını anlamıyorum. son hafta artık çıkıp oynasınlar, bacakları mı kopuyor ne oluyorsa olsun abi. sezon bitiyor sonra tedavi olursun ne yapıyorsan yap. larin in futbolunu beğenmiyorum ama sakatlık falan demiyor, yeteneksiz yine de çıkıp oynuyor elinden geleni yapıyor. sakat falan çıkıp oynatsın Sergen başka çare yok abi. son hafta bi maç dayansınlar 

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, bLackcha0s dedi ki:

fifa mı ya bu sakat adamı koy oynasın :d adamlar senin benim gibi bir ömür fıtık çekip amaan bi kırıklık var üzerimde demiyor 

desinler abi son bir 90 dk için. iş buraya geldi çünkü futbolcu yok takımda. az kaldı Sergen çıkıp oynayacak artık. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

mensah ljajic sakatlandığı için oyuna girdi. Yok yani kimse kalmadı ? 2 hafta daha olsa sergen çıkacak o kadar vahim durum. 

Yalnız Sergen'in çıkması vahim değil, Sergen bugün son 20-30 dk sahaya girse şu yaşında şu antrenmansızlıkta (gençken de antrenman yapmıyodu gerçi) bu maçı çevirirdi ?

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Laraken dedi ki:

hala çok zor bizim şampiyonluk, averaja kalırsa bjk alır zaten de tek ihtimal bjknin puan kaybedip bizim de kazanmamız işte. olsun bu eğlence bile yeter dsfsdfsdf.

aynen o korku yeter onlara sdf. bjk haketti zaten. gs olmasa da üzülmem ama olursa tadından yenmez.

Sosyal ağlarda paylaş

dünya üzerinde daha hak edilerek kaybedilmiş bir şampiyonluk olmayabilir ya.

gerçi şampiyonluk son 2 haftada kaybedilmedi bence. fb ve a.gücü maçlarında gitti. Sergen'in her iki maçta da oyunu okuyamaması, zamanında değişiklikler yapıp maçları kopartamaması buraya getirdi. 10 maçlık periyotta tek galibiyeti bjk olan kasımpaşa yenilgisini falan saymıyorum bile. bu noktaya gelene kadar ligi kopartacak çok fazla şansı olmuştu değerlendiremedi. Üzerine her hafta bir oyuncuyu sakatlığa kurban vermeye başlayınca dar kadro dayanmadı daha fazla.

Bundan sonra o +2 averaj falan işe yaramayacaktır. Zaten ben bjk'nin bu kadrosu ve oyunu ile göztepe'yi yenebileceğini de düşünmüyorum. yense yense max 2-0 2-1 falan olur. gs atması gereken kadarını atacaktır. 5+ fark bekliyorum o maçta.

gs'li arkadaşlara şimdiden h.o

Sosyal ağlarda paylaş

bence galatasaray da güzel top oynamıyor.malatyaspor maçı salmazsa öyle 4-5 atabileceğimizi sanmıyorum. denizlispor zaten düşmüş moraller yerlerde hepsi bitse de gitsek havasındaydı iyi oynasak 6-7 rahat atılırdı.rodagella zaten hepten salmış adam erken tatile çıkmak için elinden geleni yaptı maç boyunca.yani son hafta bjk 1-0 kazanıp gs yenilip 3. de olabilir bekliyorum böyle bir şey ?

Sosyal ağlarda paylaş

ben de apple ile aynı şeyi düşünüyorum. Şu ortamda ne ft ne de gerçekten "lobi" izin verir. Göztepe ilk 11'den 5 adamını bu hafta dinlendirdi Beşiktaş maçı için. Malatya rahat zaten beşiktaş 1-0 yense gs 4-0 yenecek. 
Yani olayı Beşiktaş buralara getirmemeliydi. Bir şampiyonluk daha ne kadar zora sokulabilir aklım almıyor. Neyse ki 4-1 falan yenilmedik.
3. olalım uefaya gidelim bari şl 8 ön eleme hiç çekilmez.

Sosyal ağlarda paylaş

olay güzel top oynamak değil. takımın gol atabilme kapasitesi.

bjk şuan ona sahip değil, istediği kadar güzel top oynasın elindeki oyuncular kaleye gidemiyor. güzel oyun dediğin topu çabuk kazanıp orta sahada 3-5 pas yapmak olur bjk için maksimum elde kalan oyuncular ile..

takım otobüsü hastane servisine döndü

Sosyal ağlarda paylaş

pivot forvet yok. Topu tutacak adam yok, sırtını kaleye dönsün topu dağıtıp içeriden alsın. Böyle olunca da boş boş pas çevirdik. Daha önce de dedim biz bu tarz gerginliklerin takımı hiç olmadık. O kadar profesyonel bir kulüp değil. Reaksiyonlarımız yüksek. Çok hızlı moral bulup, çok hızlı dağılıyoruz. Ayrıca bu yıl en az topun bizde kaldığı maçlardan biriydi. 
Umutlu muyum? umutlanıyorum ama istemiyorum bir beklentiye girmeyi. 

2 aydır forvet yok. Bir takım altyapıdan nasıl bir forvet sokamaz aklım almıyor. Nasıl bir çürümüşlük. Çıkar ya 17-18 yaşında çıksın yedekte dursun taze kan olsun. Koray var 18 yaşında çocuk çek u19'dan

abuş'un durumu ne hiçbir şey belli değil. OFFF DARLANDIM

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

göztepe maçında atiba olacak bu tarz maçlarda atiba tarzı soğuk kanlı tecrübeli oyuncular çok fark yaratıyor.bence bu maçta da olsa en kötü beraberlik olurdu. gerçi yine beraberlik olurdu da 2. gol skandal ne gerek var tüm takım o kadar ileride beraberlik yetiyor işte 

Sosyal ağlarda paylaş

26 dakika önce, Esnaf dedi ki:

göztepe maçında atiba olacak bu tarz maçlarda atiba tarzı soğuk kanlı tecrübeli oyuncular çok fark yaratıyor.bence bu maçta da olsa en kötü beraberlik olurdu. gerçi yine beraberlik olurdu da 2. gol skandal ne gerek var tüm takım o kadar ileride beraberlik yetiyor işte 

hatalı okumuşum

Llama tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...