Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

3 saat önce, Sotto dedi ki:

@applev0dka

Benim arastirilmasiyla ilgili herhangi bir problemim yok. Yalniz bunu yaparken birseye dikkat etmek lazim. Birincisi, bu olayi sadece Hakan ve Arif uzerinden mi yapmak gerekiyor, yoksa diger bugun biz kandirildik tarzi gezen herkes uzerinden mi. Hakan'in ben kandirildim demiyor olmasi yuzunden olay sadece Hakan Fetocu digerleri temiz olarak kalacaksa hic ugrasilmasin.

Onun disinda, demek istedigim suydu yukarida: Hakan ve Arif belki 22 kisilik takimda 2 futbolcuydu. Takimin teknik direktorunun Feto ile alakasi yok, yoneticilerinin zaten yok. Diger futbolculari ise saydim, herhangi birsey diyebiliyor muyuz digerlerine? 

Isin futbol kismini dusunursek Hakan'in en buyuk fetocu olmasi TR tarihinin en cok gol atan adami oldugunu da degistirmiyor. Isin bir de futbol boyutu var. Bu jenerasyonun sayesinde o basarilar geldi, bunlarin en buyugu Avrupada gelen basarilardi. Tumden bir klube bunu iftira etmek biraz abes kaciyor ortada bu durum varken. O zaman o formayi terleten ayni zamanda milli takimda da ciddi basarilar elde eden tonla yerli futbolcunun gunahi alinmis olur. O jenerasyon yerli futbolcularin peak noktasiydi ve baslarinda FT vardi. Bu islerin elma ile armut gibi birbirinden cok ayri degerlendirilmesi gerekiyor. 

tabi ki herkes abi. 2 kişiye endekslersen ne anlamı var.. zaten bu araştırma şuan yapılmaz, yapılamaz. 

mevcut fetöcüler iktidardan gitsinler hele bi, ondan sonra siyasi kanadı dahil herkesin dahil olduğu dev bir fetö araştırmasının bir ayağı da futbol yapılanması olur. ne var ne yok orada ortaya çıkar zaten.

zaten konunun futbol kalitesi, becerisi ile ilgisi yok. bunun feto ile alakası da yok. sadece bu adamların bu başarıları üzerinden sağladıkları bir maddi kazanç var, bu kazanç ile de feto'ye para aktarılıyor..

fetö bu başarılar çoğalsın da örgüte para aksın diye şike, teşvik vs vs gibi işlere girdi mi girmedi mi? bu aydınlatılsa yeterli bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Hakan'in maasli calisan oldugu olgusu dogru bir onerme. Eger Hakan Sukur yillar icerisinde klupte gorev almis olsaydi, atiyorum altyapilarda/yonetimlerde vs bu dedikleriniz bir nebze dogru olurdu. Fakat dikkat edin, futbolu biraktiktan sonra cok GS icinde barindirilmadilar. Kisisel tercih de olabilir elbette ama Tugayindan Suatina Hasan Sasindan Umit davalasina bircok isim yine klupte gorev/sorumluluk aldi vs. Dedigim gibi 96-2000 kadrosunda acik acik Hakan/Arif disinda sunlar Fetocudur diyemiyorsunuz. Baslarinda FT var. Daha buyuk bir organize durum olsaydi bunun daha farkli sekillerde su ustune cikmasi gerekirdi, yoksa dedigim gibi aa bunlar fetocumuymus gibi bir durum zaten hic olmadi, bilinmeyen birsey yoktu. 

Gs ic dinamiklerinde, ozellikle GS liseli kesmin, hele ki 96-2000 donemindeki Faruk Suren, Ali Durust, Mehmet Cansun, Ozhan Canaydin, Burak Elmas gibi adamlarin daha genis olcekte bu iste oldugunu iddaa etmek komedi olur. Yine gecmise donersek Alp Yalman gibi adamlar bizim ulke insaninin uzerinde adamlar egitim ve kultur seviyesi olarak. Oyle fetoyle metoyla isleri oldugunu sanmiyorum. 

Dendigi gibi futbolcularin bir boklara karismis olmalarini klup uzerinden degerlendirmemek gerekiyor ama elbette apple'in dedigi gibi buradan saglanan cikarlar, yapilan yardimlar vs incelenmeli itirazim yok. Atiyorum Arif- penalti olayina filan gelirsek o direk kendi karaktersizligi. Ortada feto filan olmasaydi da Arif kendini atip alirdi heralde o penaltilari. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Tek o 2 si yok ya cemaat sohbetlerine kaç topçunun adı var.

https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2016/08/12/iste-gulenin-sohbetindeki-galatasarayli-futbolcular

sadece o 2 si daha önde. Tabi diğerlerine bir şey olmuyor malum baştakine bağlılık yemini edip tövbe diyen rahat rahat teknik direktörlük bile yapıyor işte mis ? . Diğer 2 sinin ne malı kaldı ne bir şey el koydular hepsine.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Fistan dedi ki:

yav bosverin feto meto şike falan bura türkiye hepiniz biliyosunuz neyin ne oldugunu bos konusup yormayın bence bu konularda birbirinizi,

paticik euro2020 fantasy lig kurun da takım yapalım

https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/create-team

FuckirJK diye bir takım kurdum ben kendime bakalım sonuçlar nasıl olacak. Türklerden burak, merih ve çağları aldım ilk 11 e

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, applev0dka dedi ki:

fantasy ligi bırakın da, bu turnuva yine en iyi 3. saçmalığı varmış.

4 tane en iyi 3. gruptan çıkacak. yapıştırın iddaa'da beraberliklere hep

Geçen turnuvada da vardı dimi? 2 puanla bile çıkan olmuştu galiba. Şaka maka 2 hafta kalmış turnuvaya, şu uydu antenini takiyim artık, bunu bari selçuksporttan izlemiyim.

Sosyal ağlarda paylaş

58 dakika önce, Silphatos dedi ki:

uzun zamandır pati fantasy lig yaptığımızı hatırlamıyorum, açtım bunun için lig https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/206QQ2ZD03/005000610074006900630069006B0020003D006F003D/Silphatos

Derebder jk olarak geldim ama forvetler hariç bütün oyuncuların fiyatı 5m yaa ?

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, Silphatos dedi ki:

lan  şifreli mi kupa yayını yuh

TR maçlarını yüksek ihtimal TRT verir bir şekilde, bırakmazlar propaganda için vs. ama şuan gerisi bein gibi duruyor. 

https://ajansspor.com/haber/euro-2020-hangi-kanalda-yayinlanacak-574033

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...