Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

Fenerin, gs nin ağlamasının sebebi kendilerine istediği adalet değil, beşiktaşa istedikleri adaletsizlik. Yani görünen köy kılavuz istemez bjk kopup gitme durumu oluştu. Algı bundan beşiktaşın üstüne kuruluyor. Malatyalı Adem "beşiktaşlılara hakem böyle konuştu bize böyle". Arda "vidanın eline çarptı penaltı değil bu penaltı" , FT "beşiktaş maçında diagne toptan sonra adama vurdu kırmızı .... değil" , gs MoMonun kırmızı kartı için iptal için başvuruda bulunuyor "Beşiktaşlı rüştünün kartı iptal ettiniz" , Erman "sırada beşiktaş var".  Ee takımlarının oynadıkları futbolda da umut yok. Kendileri de durduramıyor istiyor ki hakemler durdursun. İşin özü bu kadar basit. Bir adam 9 senede 8 kere şampiyon olup nasıl adaletsizlikten bahseder. Mümkün olsa 10 senede 15 şampiyonluk ister.

Toplansın kurullar, açılsın arşivler, incelensin kayıtlar, maçlar mercek altına alınsın. Sezonların tüm maçları da değil, 80 den itibaren tüm sezonların son 10 haftaları incelensin. Zaten neyin ne olduğu ortaya çıkacaktır. Sonrasında şuraya yazan adamın yüzü olmaz yazmaya, bunları savunmaya. Ergunu da ali dürüstü de getirsinler. Öyle bağırsınlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, TheGreatWall dedi ki:

Beşiktaş sürekli ve her şeye ağlıyor. 

Şunu şikayet eden arkadaş 3 mu yaşında? Küfür diye uyarı aldım ? Sadece bjk forumunda olur diye düşünüyorum.

Akpye bu kadar sallayan bir topluluğun akpden beter tiran olması herkesin hakettiğini yaşadığının kanıtı adeta. 

Sosyal ağlarda paylaş

sakin ol şampiyon, ben şikayet etmedim ama yazdığın her postta sağa sola salyalarını saça saça saldırıyorsun.

FuckiR'ın yorumlarındaki algı yönetimi denemesi kısmen doğru, FT'nin maçtan sonra çıkıp rakip mohammed'in dirseğine kafa attı dedi ?, üstüne 1 sene önceki Vida'nın pozisyonunı referans göstermeye çalıştı, halbuki tek atılan gol faul diye iptal edilmeliydi.

GS nasıl bir baskı kurduysa MHK kafaya dirsek atıp direk kırmızı gören adama  1 maç ceza verdi.

Doğal olarak şimdi klüpler tek tek beyan yayınlıyor tedirgin olduklarından dolayı...

Bu arada Beşiktaş avantajlı duruma gelince topic hareketlenmiş ?  Sezon sonuna doğru inşallah Fener ve Galatasaray'lı arkadaşlarımızı kolkola görürüz.

Robert_Poche tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben skorlu söylüyorum ama tereddütsüz derbiler maçlarda kim kazanır dediysem kazandı. arşiv orda. . skor handikap vs o işin fantezisi benim için. skoru bilsem zaten 220bin kazanacağıma 3senede, 3m220bin kazanırdım.  

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 06.03.2021 at 17:39, sardalya dedi ki:

https://twitter.com/AyoEsekaf/status/1367860218609229832?s=20

bunlarin hepsi bu sezon mu oldu?

bi de adamin kafasinin mactan sonra siserek 3 katina ciktigi bi dirsek vardi.

her pozisyonu 3 kere falan göstere göstere anca 1.43 saniye olmuş videonun uzunluğu. Pozisyonların bazıları zaten tartışıldı ve tertemiz, bazılarında zaten kart gösterildi. Bir de abartmış nkudunun yumruğu demiş, halbuki biçok maçta olan elin yüze gelmesi ve sarı kart gösterilmesi durumu mesela..

Ha bi Josef'in fener maçındaki müdahalesi mükemmel şekilde direk topa değil mi ya ?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...