Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

Yani Şampiyon yapıca Sergen hojaaam oluyor. Ama biraz resme geriden bakılsa iki rakip keko kulüp yönetici ve teknik heyet combosu yetersizliğiyle geldi o şampiyonluk. Evet kabul şartlar altında ve bu bütçelerle iyi iş çıkarıldı, ama sondan bir önceki hafta FB Sivas'ı yense veya Gs Denizli'de +1 gol daha yazsa şimdi başka bişey konuşuluyordu. 2.devre başında. FB Alanya (ikisi deplasman) ve Başakşehir yenmiş GS ordan şampiyonluk vermesi izah ediliemez. 

Sosyal ağlarda paylaş

abi benim demek istediğim şu, sergen deseydi ki benim hakkım 2.5-3m öro , ben bu düşünceye katılırım. Zor zamanda inanılmaz dar kadroyla 2 kupada da şampiyonluk ve maddi olarak en kötü kulüp iken.

Fakat ben paraya bakmam dedikten sonra 3m öro istiyosan orda işte sergen hojammmm demem. Sen tv başında böyle böyle dedin yönlendirdin herkesi, yönetim düşündü ki sergen bizim evladımız, biliyor kulübün durumunu dedi , gitti 12m tl ve bonuslar ile 20m tl diye öneri getirdi. 

Detay vs bilmeden ben anç haklı diyorum şuanda gözüken bu fakat sonra detaylar ortaya çıkar sergene çeşitli mustafa cengiz oyunlarının yapıldığı gözükür falan tekrar yorumlarız durumu.

Sosyal ağlarda paylaş

8 dakika önce, Tyrion dedi ki:

Yani Şampiyon yapıca Sergen hojaaam oluyor. Ama biraz resme geriden bakılsa iki rakip keko kulüp yönetici ve teknik heyet combosu yetersizliğiyle geldi o şampiyonluk. Evet kabul şartlar altında ve bu bütçelerle iyi iş çıkarıldı, ama sondan bir önceki hafta FB Sivas'ı yense veya Gs Denizli'de +1 gol daha yazsa şimdi başka bişey konuşuluyordu. 2.devre başında. FB Alanya (ikisi deplasman) ve Başakşehir yenmiş GS ordan şampiyonluk vermesi izah ediliemez. 

Zaten hatalar yapılacak. En az hata yapan şampiyon olmuyor mu? Şu geyiği çok komik buluyorum yok 2 kulüpde çok kötüymüşde yok yenilmeseymiş rahat geçermişte. 8 puan fark vardı, forvetsiz şampiyon olduk. Forvetli olsaydık o zaman 15 puan fark atacaktık demekki...

Sosyal ağlarda paylaş

Para bahanesi bana kalirsa. Sergen uzun vadeli calismayi sevmeyen bir adam gibi geliyor bana. Hayatina fazla duskun. Elbette yanlis birsey yok bunda ama oyle efsane hoca olmak gibi bir amaci oldugunu sanmiyorum. 1 sene geldim, dert ettim, maksimumu verdim aldim kupami tepede birakirim havasi var sanki. Ayrica realist. Bunun bir daha kolay kolay tekrarlanmayacaginin farkinda zaten.

Tanidigimdan degil elbette, tamamen yanlis da olabilir bu gozlemim ama Sergen de bana hep futbol aslinda abartilacak bir olay degil ama hayatimi istedigim gibi yasamami sagliyor tayfasindan gibi. Yoksa olumune Besiktas o bu filan gecin bu isleri adam her klupte oynadi parasina bakti falan filan. Elbette bagi vardir da bir FT gibi egosal bagi oldugunu dusunmuyorum ben Besiktasa. Sergen futbolcu kimligini hayatinin diger alanlarinda fayda etmesi icin kullanirken, atiyorum FT gibi isimlerin tek kimlikleri futbol oluyor. Ondan birakamiyorlar zaten.

Yarin baska bir challenge gelir, kendini iyi hisseder, cok para verilir gider en buyuk rakibinde hoca olur cok net.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, FuCKiR dedi ki:

abi benim demek istediğim şu, sergen deseydi ki benim hakkım 2.5-3m öro , ben bu düşünceye katılırım. Zor zamanda inanılmaz dar kadroyla 2 kupada da şampiyonluk ve maddi olarak en kötü kulüp iken.

Fakat ben paraya bakmam dedikten sonra 3m öro istiyosan orda işte sergen hojammmm demem. Sen tv başında böyle böyle dedin yönlendirdin herkesi, yönetim düşündü ki sergen bizim evladımız, biliyor kulübün durumunu dedi , gitti 12m tl ve bonuslar ile 20m tl diye öneri getirdi. 

Detay vs bilmeden ben anç haklı diyorum şuanda gözüken bu fakat sonra detaylar ortaya çıkar sergene çeşitli mustafa cengiz oyunlarının yapıldığı gözükür falan tekrar yorumlarız durumu.

Ya dandik dandik kluplerin dandik dandik TDleri 2.5-3m EURO ne abi. Ver 750k yilda, begenmiyorsa defolsun gitsin.

Klup 20 yildir borc uzerinden yuruyor, borc artiyor surekli hala kafaniz basmiyor bu paralari donduremiyor iste klup. Lutfen azcik matematik ogrenin ya. Ajax fani olucam artik bu takimin salakliklari beni oldurecek yoksa. 

Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu sene sıçıp sıçmayacagimiz yapılacak transferlere bağlı. Hâlâ diyorum en az 2 tane şl adamı kadroya almalıyız. 1 i santrafor. Diego costa mesela. Texeira da gelirse arkasına tadından yenmez. Sonra al bi godin tarzı stoper. Bir de marcelo tarzı sol bek, ortaya da yabancı emre belozoglunun genç halini bul getir. Kaleye de ver utkuyu al coşkuyu. Al sana şl kadrosu

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Tyrion dedi ki:

Halamın siki olsaydı amcam olurdu ile olmuyor ama bu işler işte. Kötüysen bile kötünün iyisi olmak zorundasın. Sergen onu gösterdi. 

GS'nin son iki şampiyonluğundan biri lig tarihinin en fazla mağlubiyetle diğeri de aynı maç sayılarında en az puanla alınan şampiyonluk misal. FT kötünün iyisi yaparak hiç beklenmiyorken 2 tane şampiyonluk çıkardı. Sergen aynısını yaptı ki önemli olan o zaten, ilerisi için potansiyeldir bu. 

Sergen'in yaptığı ayıptı bu arada, bayağı büyük ayıptı. Menajer kankalarının gazıyla Erdal'a vs. savaş açtı ama ANÇ büyüklük yapıp yine aralarını yaptı. İkisinin de kendi işini iyi yapmasıyla bu şampiyonluk geldi, umarım Erdal geçen seferde Ahmet Bulut kulübe girdiğindeki gibi atar gider aypıp istifa basmaz ki Sergen onun istifasını istiyor deniyordu. Şampiyonlukta Sergen kadar büyük payı var, anlaşmazlığı giderirse ANÇ harika olur. 

Bi yandan mali ve ilke disiplini gösteren yönetim diğer tarafta istikrar veya taraftar mutluluğu var. İkisinin ortasını bulmak aşırı zor olacak ama altından kalkılırsa bu sene olmasa da gelecekte çok büyük umut olur. 

Sosyal ağlarda paylaş

19 saat önce, Tyrion dedi ki:

aboubakar son maclarin 9.5'unu kacirmasa da baska bir sey konusuluyordu. yaaani...

sergen denkleminde yapilmis her yorumda biraz pay var gibi. adamin rahatlik kovalamasi, verilen sozlerin tutulmamis olmasi, maas pazarligi... bunlarin toplami fiyatlandi. bakalim kaca patladi. umarim biraz da besiktas sevgisiyle(!) imza atar sdfgh.

Sosyal ağlarda paylaş

"biz kötüydük o yüzden şampiyon oldunuz" gibi algınabilecek şekilde yazdığın için muhtemelen.

Ben taaaaaaa aylar öncesinden "şampiyon yapsa bile Sergen istifa etmeli, bana hocalığı güven vermiyor" dediğim için bu süreci içim rahat takip ettim.

Doğrudan CL katılımı olmasına rağmen saçma düşük bir limit açıklandı, üzerine tonla sorun falan yabancı TD getirmek imkansız gibi duruyor. Okan veya Rıza gelmeyecekse zaten Sergen kalsın np.

Sosyal ağlarda paylaş

Kenan karamanla 3yıllık protokol yapmışız sözde. Fena değil rotasyona iyi gider. Avrupa şampiyonasından dolayı istenmiyor adam fakat hangi oyuncu iyiydi ki. Hepsi rezaletti. Grup vs maçlarında son derece iyiydi adam. Ana oyuncu olmaz ama yabancı sınırını geldiği durumda rotasyon için ideal adam

Sosyal ağlarda paylaş

Kenan direkt lirek Larin'in yerine konmalık oyuncu. Hem de yerli. Doğru transfer. Larin'den gelecek para da Rosi ve Ghezzal'e bağlanabilir. Gerçi ghezzale bağlanmasa da olur, hala güvenmiyorum ona ama Rosier kesin alınmalı, kar edilerek satılabilecek oyuncu. Yönetim ikisini de alamazsa şaşırır mıyım, asla.

Sosyal ağlarda paylaş

yüzde yüz aynı düşünüyorum. Kenanın tam yapı larin-v1. v2 ye çıkarsa o da ufak da olsa kar edebiliriz. Almanya alt yapısından olmasından dolayı zaten daha tercih edilebilir olacaktır transferde. Ghezal da rosier de çok kalmak istiyorlar, sürekli dile de getiriyorlar. Beşiktaş oyuncularla yeni sezon için maaş konusunda anlaşmış yanılmıyorsam. Bu yüzden elleri kuvvetli, bizimkiler iyice mezarcılık yapmazsa ben alınabileceklerine inanıyorum hala. Nice sportif direktörü de ersin için son anlaşmayı yapmak için görüşmeye gelecekleri gibi bir şeyler demişti. Muhtemelen ersin gidecek. Oardan heralde 7-10m euro arası gibi bir şey gelecek.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...