Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş ?? 2020-2021 ?? Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu ?

Llama

Öne çıkan mesajlar

statü değişti yanlız 2 senedir mi ne, yani biraz eli yüzü düzgün bir takımın olsa artık geçme şansın bayağı var aslında. Tabi senin takım puanının iyi olup olmadığına bakıyor, düşükse feci takımlar geliyor vs. Eskisi gibi arsenal, liverpool vs tarzı takımların çıkma şansı yok diye biliyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

Sorun kur degil. PAOK'taki adamlar kac para aliyor ona bakmak gerek.

Su Turkiye'ye baska turlu gelmezler muhabetti 20 yildir oyle bir yerlesti ki. 

Hep soyledigim tavan fiyat - taban fiyat muhabbeti. Gidip cilek aliyoruz diye 35lik adamlara 3-5 milyon eurolari alistirinca coplere bile 2-3 vermek zorunda kaliyorsun. 

Maksimum 1-1.5m euro veriyorum arkadas gelen gelir gelmeyen gelmez diyebiliyor mu klupler. 3-4 ler verilen Feghouliler Belhandalar cok mu iyi topcular sanki. Adam Valencia'da 1-1.5'a oynarken TR'de 4'e oynuyor. O zaman getirme kardesim. Onsuz da sampiyon olursun maksat illa ligde sampiyon olmaksa.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Sotto dedi ki:

Maksimum 1-1.5m euro veriyorum arkadas gelen gelir gelmeyen gelmez diyebiliyor mu klupler. 3-4 ler verilen Feghouliler Belhandalar cok mu iyi topcular sanki. Adam Valencia'da 1-1.5'a oynarken TR'de 4'e oynuyor. O zaman getirme kardesim. Onsuz da sampiyon olursun maksat illa ligde sampiyon olmaksa.

onları getirtmezsen taraftarın başını koparıyor. 

bkz ali koç ağlaya ağlaya hataya sürükleniyor yine. sonucu şampiyonlukla alsan bile o gelirlerle artık maaşları karşılamak çok çok zor ki ffp yersen zaten şl geliri olmayınca yine ekside oluyorsun.

vedat gidiyor neyse ki, oradan gelecek para bayağı nefes aldıracak da yatarsa o iş çok çok büyük sıkıntı. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 🏆🏆 2020-2021 🏆🏆 Sezonu Çifte Kupalı Şampiyonu 🦅 olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...