Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yangın, yandık

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Abiii çok geçmiş olsun, biz de 5 senedir evlendiğimizden beri ha yaptırdık ya yaptırıcaz yaptırmadık mal gibi. Şimdi ev alınca konut kredisiyle hemen yaptırmak zorundasın zaten, belki evi alan vatandaş da yaptırmıştır ki biz de yaptırdık işte. Bizim de aldığımız evde 1 aydır oturuyor ev sahibi, 1 ay daha oturacak da kazasız belasız çıkıp gitse keşke bir an önce 

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, deadwoll dedi ki:

Okuyunca kirada oturduğum eve sigorta yaptırasım geldi, geçmiş olsun. Canına zarar gelmemiş en azından.

Tam bir "dünya yansa duymam, uyurum" hikayesi olmuş.

yılda beşyüz lira falan ya, bilemedin bin olsun yaptır gitsin. hırsızlığa, çatı gitarlara aktıya falan filan da kafan rahat olur. (sana akıl verirken taşındıktan sonra yeni evimde yapmadığımı farkettim)

Sosyal ağlarda paylaş

On 08.08.2020 at 13:06, GERGE dedi ki:

Bir kaç konuda da yardım isteyeceğim, tek konuda aslında. Bildiğiniz varsa. Evde çok hurda kaldı, temel olarak bir tane büyük bir yatak, epey epey kitap ve dosya ve 3-4 gardırop. Bunları gelip alabilecek bir hurdacı arıyorum. Armut'tan teklif istedim ama daha önce böyle bir işiniz olduysa tavsiye beklerim.

Geçmiş olsun öncelikle.

Sonralıkla, ben bu tarz kurtulmak istedigim eşyaları letgodan bedavaya yakın satıyorum. Kekenin teki gelip, sırtlayıp gidiyo..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...