Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vodafone Limitsiz Redli

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Vodafone Limitsiz Redli diye bir paket önerdi biraz önce. Çok iyi yahu.

İçinde Vodafone'un olduğu her ülkede geçerli sınırsız konuşma, sınırsız kısa mesaj ve sınırsız internet var. Diğer Vodafone Red şeyleri de var hep.

xCloud geliyor ama nasıl kullanırım ki bu internet kotalarıyla diyordum, böyleymiş ?

Telefona takılır bir gamepad almak şart oldu artık. 8BitDo'nun vardı birşeyler. Her yerde Netflix de rahat.

O değilde, ilaç gibi geldi. Salı gecesi apartmanımız yandı, evsizim şu an, iyi oldu bu. Zarar büyük değil benim, bize ulaşmadan söndürüldüğü ve geçen ay evi satıp yenisini aldığım için, ama yeni eve taşınmaya bir ay var daha, dolu ev. Öğretmenevi'ndeyim şimdi, internet yok gibi.

179 veriyorum ayda bu arada. En ihtiyaç olan anda yetiştin Vodafone.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Tek masraf temizlik, depo ve bir ay kalacak yer oldu bana, onlar da yarın bitiyor.

Evi sattığım adama kötü oldu ama.

Türkiye'de daha önce sınırsız tarife yoktu bildiğim hıza da limit koymayan. Yakında diğerleri de çıkarır o zaman, kötü değil. Dolara vurunca $25 ediyor fiyat, alınan oyunları filan düşününce uygun. xCloud ile çok iyi gider.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Vodafone'da 21 gb internete 70 lira veriyorum, geri kalan hizmetler sınırsız gibi benim için zaten sdf. Bir de benim evin olduğu yerde 70mbit dl 40mbit ul falan cekiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ping'ler falan iyi olsa kapatırım direk 100mbit interneti o tarifeye geçerim. İyiymiş bayağı + geçmiş olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...