Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Raised by Wolves (2020) - HBO

progamer

Öne çıkan mesajlar

ridley dunyaya sansli gelenlerden.

kopyala yapistir, ayni sey ile paranin dibine vuruyor adam.

mekan; uzay.

karakterler; ana karakter guclu kadin, androidler var, beyaz kanlari var, yaratik var. insan icinden cikiyor.

baska seyi degistirmeden film ustune film cekti adam.

konuyu bir yere de baglamasi gerekmiyor cok. yukaridakina gore yaz, ortada birak gitsin,

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Komutan dedi ki:

Hikayede bana mantıksız gelen bazı şeyler olmakla birlikte, genel olarak beğendim.

+1

daha fazla bilimkurgu

daha az felsefe isterdim ben de

mr. robot'ta da aynısı oldu, dizinin ful linux terminalde geçmesini beklerken herif psikopata bağladı

geek dizisi istiyoruz duy sesimizi hbo ve netfilik

Sosyal ağlarda paylaş

temelsiz yere ibresi hard science'a dogru bir sov sandim. oyle olmadigini farkedince biraz hayal kirikligi oldu. fakat konsepti zamanla sardi. sezon finalini bolum olarak hic begenmedim ama sezon ici bolumleri iple cektim. 

adeta gizem sicildigi icin ikinci sezon ne getirir bilemiyorum. konu nereye gidiyor kestirmek imkansiz. hic begenmeyecegim bir sey de cikabilir. umarim benzer tat yakalarlar.

mother benim icin simdiden ikonik bir karakter.  

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

90'li yıllarda sahafların tozlu raflarında rastladığım bilimkurgu kitaplarının tadını aldığım bir çalışma oldu, öte yandan dizi değil kitap olmasını daha çok isterdim desem yalan olmaz. Pek çok yerde olmasa da bazı noktalardaki mantık hataları

Spoiler

(gruptan faresinin olduğu çantayı almak için bir anlığına ayrı düşen çocuğun Baba ile Anne'nin ayrı ayrı aramak zorunda kalmasına dek varan mesafede ayrı kalmış olması, Mitraist rolü yapan Marcus'un sıfır mesafede Anne ile karşı karşıya kaldığında "ben ateistim, inanmıyorsan sesimden doğrulama yap" dememesi ve sırf drama olsun da konu sarkıp uzasın diye Anne'nin de o ana dek karşılaştığı her insana tek atarken nedense Marcus'u kafasına vurup da öldürememesi yada Baba'nın yaratığı hapsetmek için onca yer varken tutup da aynı gün kapısında delik açtığı bariz görülen yiyecek ambarına hapsetmesi gibi)

olmasına veya inanç-bilim çatışmasını gerçekten kör gözüne parmak diye tabir edilecek şekilde işlemesini saymazsak ayırılan zamanın hakkını veren, sade ama bir o kadar da vurucu bir iş olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...