Jump to content
fresia

enerji sınıfı

Öne çıkan mesajlar

§ 01 Ara 2020, 10:11

Bosch un 1200 devir 9kg A+++ makinası indirim zamanı 3K'ya geldi , şimdi 3300 olmuş ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 10:29

çamaşır makinesi bana da lazım öneri varsa yararlanayım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 11:52

bosch kullanıyoruz ailece, ben önermiyorum tasarım sorunları var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 12:01

Bosch için Türkiye'de üretilen değilde ithal edilen modelleri alın deniliyordu. Ürünlerin seri koduna bakarak anlaşılabiliyormuş hatta forumdan birileri paylaşmıştı. Bence Türkiye'de beyaz eşya için Arçelik/Beko güvenle tercih edilebilir. Belki çamaşır makinesinde bütçeye göre Miele düşünülebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 12:02

6 sene önce evlenirken arçelik aldıydık orta seviye makineleri sanırım, hala tıkır tıkır çalışıyor hepsi, ilk kurulum sonrası 2 kere de taşındılar yani. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 12:16

alman bosch çamaşır makinası var lastiğin içindeki delikler oradaki suyu tahliye etmeye yetmiyor sürekli ıslak orası, silmezsen bakteri yuvası, alman bosch buzdolabı var. dolabı karşına alınca sağ tarafında duvar var, menteşeler solda. alt kapağı kapatınca duvar arasından sekip gelen hava üst kapağı açıyor..

bosch bosch diye övdüklerinde bunlar varsa diğerlerinde neler vardır kimbilir diye düşünüyorum :d ben de övdüm zamanında bosch alın yazmışımdır kesin forumda. 

Fistan tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...