Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Solasta: Crown of the Magister

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Şu yanı da çok iyi olmuş oyunun, partiyi ben kurdum tüm karakterleri kendim yaratarak ama in-combat banter olsun, karakterlerin NPC'lerle konuşmaları olsun, karakter yaratırken verdiğim karakter özelliklerini yansıtmaları olsun sanki kendi yarattığım karakterler değil de oyunun kendi karakterleri gibi.

Ya karakterlere özel görevler bile geldi, sınıf görevi daha çok ama genel olarak sınıf ve background'dan çıkan görevler ve diyaloglar ama karakterlere güzel bir dinamizm katmış. Çok iyi kotarmışlar bu kısmı da.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya o kısmı bana da inanılmaz harika geldi. Karakterlerin kişilikleri birebir oturmuş. Aklıma şeyi getirdi 4 tane birebir aynı özelliklerde aynı class, aynı background karakter açsam acaba seçenekler de aynı olacak mıydı diye ?  Akademik geçmişi olan karakterin hocası çıktı geldi mesela. Tam bir DND frp havası veriyor oyun. Baldurs gate ders almalı bence bu adamlardan ? 

Sosyal ağlarda paylaş

hmm ok.

Dungeoneering kismi cok iyi ve eglenceli bence oyunun, karanlik olsun, stealth olsun, oraya buraya ziplama hoplama pozisyon alabilme vs olsun, bg3 otursun aglasin sdf

birde ranger combatladan sonra survival check yapiyor, onu cozemedim nedir.

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
2 saat önce, axedice dedi ki:

Localizationa polish yazdım ki turkish çıkmasın.

Fransızlar narrative designdan cidden anlamıyor bu arada. Şu oyuna bi avellone dokunuşu lazımmış

Seslendirmeler de çok kötü. Yer yer o kadar rahatsız etti ki keşke seslendirmesiz text olarak bıraksaydılar dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

5th edition öğrenmek için çok iyi oyun. Ama genel olarak bir free roam ve hikaye hissiyatı eksik. Gerge'nin dediği, karakterlerin kişiliklerine göre konuşması, yan görev getirmeleri vb çok tatlı olmuş. Ama onun dışında bi roleplay tadı alamadım.

Bana biraz icewinddale'ı hatırlattı bu açıdan, party kurduğumuz lineer dungeon temizlediğimiz bi oyun. Ama oynanır.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...