Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Squadrons

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

origin access'iniz varsa gmail'daki promotions kismina bakin, closed beta technical playtest invitelari gelmeye baslamis:

squadrons.png

Start Time: July 24, 12:00PM EDT
End Time: July 28, 5:00PM EDT

acele edin ? 

Registration will close at 9:00PM EDT on July 19.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

lol

bu da yaklaşık 5 yıl önce falan ana oyuna bedavaya gelen Elite Dangerous arena modu:

yemin ediyorum daha iyi. Hani şunun aynısını alıp star wars reskini yapsan yeterliymiş de, SW bi cheesy geldi. f2p olsa oynanır lakin EA, 350 liraları cukkalayacak yine şunun için.

yıldızların skybox olduğu o kadar aşikar ki, yani tamam tek tek yıldız koyun 5k milyor km öteye demiyorum da, tamamen donuk jpg resmi de çakmasaydınız keşke.

edit: yıldız değilmiş onlar, halkanın asteroidleriymiş. sori. lakin hala kötü.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

simdi prologue bitti, mouse/kb zor geldi ama oyun akici.

cok sarmadi oyun simdilik, 7-8 sene gec kalmislar bu oyun icin gibi hissettiriyor.

@eldar evet, ben de ayni seyi dusunuyordum.

bir de 32:9 widescreen oynuyorum, ekranin %70'i kokpit dedigin gibi (ozellikle tie fighter'larda)

multi oyunda tie fighter kullanmak direk dezavantaj olucak, sacmalik...

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Dün preorder verip gece PS'te ilk bi başladım.

HOTAS değil düz PS controller'la oynuyorum. Başta bayağı zorladı. Yarım saat civarı bir prolog/intro mission var aleti kullanmayı öğreten, yani hiç intro falan dinlemiyor çatır çatır öldürüyorlar. 

Onun dışında dev büyüklükler mesafeler olunca bazen gerçekten hareket edip etmediğini anlamıyorsun. Hedef alması falan controllerla zor bi miktar, ben de paslanmışım.

Ben VR'sız oynadım, ama VR ile oynayan arkadaşım bayağı keyif aldı. Hatta normalde uzun süre VR oyun oynayamazken 3 saat üzeri aralıksız oynamış VR'la problem yaşamadan.

Oyun alışınca çerezlik multi maç atmalık oyun olarak keyiflenecek gibi duruyor.

Alette gücü motorlara (hareket ve repair için)/silahlara (lazer recharge)/shielda(adı üstünde) aktarma veya dengeli kullanma seçenekleri arasında combat ortası habire micro management yapman gerekecek gibi duruyor. Alışana kadar iyi baş ağrıtır.

"Light" multi oyun kafasıyla yapmışlar aradan çıksın diye, o gözle bakınca ve AAA beklemeyince potansiyeli yüksek. 

Oyun biraz da kontrollere alışamadığım için heralde, çok kaotik geldi bana. O kaos zamanla alışınca oturabilir tabii.

Hikaye olarak da keskin çizgilerle ayrılmış alışıldık SW hero/villain sistemini son zamanlarda yıkan hamlelerden biri olmuş, "madalyonun öbür yüzünden" de baktırıyor gibi ilk 1 saatlik izlenimim.

Daha multi deneyemedim, multi oynamaya başlayınca dananın kuyruğu kopacak. O zaman keyifli mi yoksa bayar mı görecez.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Rewendor dedi ki:

Alette gücü motorlara (hareket ve repair için)/silahlara (lazer recharge)/shielda(adı üstünde) aktarma veya dengeli kullanma seçenekleri arasında combat ortası habire micro management yapman gerekecek gibi duruyor. Alışana kadar iyi baş ağrıtır.

light-multi dedigin BF'nin aynisi herhalde.

oyunun kendisi zaten baya chaotic, 'wing commander' mi bekliyordun?

tie fighter / bomber kullanmak hala iskence mi yoksa, kokpit yok olabiliyor mu?

kontroller kotu degil, oyun konsepti kotu.

xwing vs tie-fighter zaten oynadik 20 sene once.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...