Jump to content
akirafes

MARS 2020 Perseverance(AZİM)

Öne çıkan mesajlar

§ 30 Tem 2020, 18:51

Adamin fetocu oldugunu hala bilmeyen kaldi mi ya

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Tem 2020, 19:07

abi enes kanter babalar gibi cikiyo evet ben öyleyim diyip sövüyor Reyize.

Bu ve bunun gibilerde cit yok nedense hala sinsilik pesindeler. Ben Boyle bi adamın videosunu neden izlim ? 

Bilimle onla bunla bu kadar ilgiliyse Fetullah gibi bi yobazin etkisinde nasıl kalabiliyo?

Su ve sunun gibi adamlar savunduklarını bile dile getirmeye korkan vatan hainleri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2021, 20:10

ölmeden marsta insan görebilecek miyiz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2021, 20:26

Bu hıyarı sevmesemde burdan takipteyim. Önemli mesele valla. Ay hadi insin yatacam aq..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2021, 20:47

gelecek bilimde kanalından izleyin bence. sırayla konuya hakim kişileri çıkarıp her detayı anlattırıyolar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2021, 20:57

mission accomplished..gg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2021, 21:01

İlk low res fotolarda geldi..Neyse 2023 ayda Kamil abiye mars tan taş sektiriler artık 😛

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2021, 21:02

aynen tertemiz inmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2021, 21:13

Helal olsun valla 👍

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2021, 21:13

Yaşanabilir en mükemmel yeryüzünün içine edip, yaşanabilesi en zor mekanı acaba yaşanabilir hale getirebilir hale getirebilmenin, en mükemmel merakın sonucu şu işler. Ben olsam kuruş koklatmazdım asdfadada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Şub 2021, 10:24

barış özcan nası çocuk gibi seviyor böyle şeyleri, banttan izlememe rağmen o iniş anı heyecanını yaşattı gerçekten allah razı olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2021, 19:44
On 30.07.2020 at 18:04, neutrino dedi ki:

Yurtdisina o donem kactiysa kesin fetocudur. Gorunusu zaten fetocu default char. 

ahahahah 😄

+1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Şub 2021, 03:34

tekrar the martian'ı izledim de, şimdi bu perseverance'ı da hackleyip kullansa daha da rahat edermiş matt damon.

yalnız benim anlamadığım şey bu numuneleri alıp gelecek için istiflemenin esprisi nedir? buraya geri getirecek aleti şimdi yollayamamalarını anlıyorum ama geri getirecek aleti yollayınca zaten numune toplayacağı da yollayabilirlerdi herhalde?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Şub 2021, 07:59

atıyorum 2 senede topluyorsa numuneleri tekrar 2 sene beklememek içindir. sonuçta mars yüzeyinde hareket edip oradan oraya gitmek çok basit değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Şub 2021, 15:38

o kadar uzun bir ömrü yok sanırım ama olabilir. belki de parça parça gönderip riski minimize etmek istediler veya o iş için gereken fon daha büyük, bu başarıyla ödenek sağlayacaklar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...