Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darwin'in Evrim Teorisi

akirafes

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Harun Yahya 'nın Darwin Teorisi üzerine çok başarılı bilimsel, spiritüel kitapları var. yaratılış Atlası, Yaratılış Gerçeği ve Evrim Aldtmacaları. Tam bir başucu referansı. Hele o yaradılış atlasıııııı.ATLAS OF CREATION WOL.1 diye aratabilirsiniz. Evrim mevrim konuşurken atlamayın istedim muhteremler.

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, akirafes dedi ki:

Kaldırdılar ya ancient aliens i izliyemiyorum. Nasıl izlenir Tr den bilen varsa yardım lütfen izlediğim tek kanal tek programdı. 

şu sitede hala dublajlı altyazılı bölümler bulunuyor ama antivirüs yüklü değilse tıklama derim bazen uyarı veriyor bende. rica ederim...

https://bit.ly/2YCqTj4

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, akirafes dedi ki:

abi sen din adamları da bilimle ilgilenebiliyor mu demek istedin? akirafes to human converter'ım takılı değil, anlamaya çalışıyorum.

"bir yerde bir makale vardı din adamlarının da bilim adamı olduğuna dair" sen bunu dedin ve sonra alıntıladığım linki paylaştın.

Sosyal ağlarda paylaş

Ancient Alien teorisi savunuluyorsa ben de o taraftayim yalniz. Sitchin hocam sagolsun.

History Channel icine etti tabi konseptin o ayri.

Bu arada evet, Sumerlilerin gelisimi cok ani ve hizli. Bilinen en eski gelismis topluluk Sumerliler. Bugun dinlerin zaten yuzde doksani filan Sumer efsanelerinden geliyor.

Ancient Aliens evrim teorisine zit degil zaten tamamen. Sadece genetical engineering ile surecinden hizlandirilmasi uzerine - ara isci bir irk yaratma uzerine. Insanoglunun sinirli kapasitesi goz onunde bulunduruldugunda bana mantikli gelmistir hep. Bildigin isci sinifiz lan sddf gram ozelligimiz yok resillency ve ego disinda. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

11 dakika önce, Sotto dedi ki:

Ancient Alien teorisi savunuluyorsa ben de o taraftayim yalniz. Sitchin hocam sagolsun.

History Channel icine etti tabi konseptin o ayri.

Bu arada evet, Sumerlilerin gelisimi cok ani ve hizli. Bilinen en eski gelismis topluluk Sumerliler. Bugun dinlerin zaten yuzde doksani filan Sumer efsanelerinden geliyor.

Ancient Aliens evrim teorisine zit degil zaten tamamen. Sadece genetical engineering ile surecinden hizlandirilmasi uzerine - ara isci bir irk yaratma uzerine. Insanoglunun sinirli kapasitesi goz onunde bulunduruldugunda bana mantikli gelmistir hep. Bildigin isci sinifiz lan sddf gram ozelligimiz yok resillency ve ego disinda. 

arthur clarke a space odyssey diyosunuz siz o zaman. güzel romandır. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Darwin'in Evrim Teorisi olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...