Jump to content
Darksun

Steam Summer Sale 2020 ­čĆä(25 Haziran-20:00 - 9 Temmuz-20:00)­čĽ╣´ŞĆ

├ľne ├ž─▒kan mesajlar

┬ž 27 Haz 2020, 13:39

Kingdom Come Deliverance g├╝zel indirime girmi┼č alay─▒m bari diye girdim de alm─▒┼č─▒m unutmu┼čum zaten lol.

Bi ara backlogu temizlemem laz─▒m ├žok oyun birikti.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 14:15

Kingdom come baya─č─▒ g├╝zel oyun yanl─▒z oyun ba┼č─▒nda sab─▒rl─▒ olun ­čÖé┬á.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 19:08
4 saat ├Ânce, Darksun dedi ki:

Kingdom come baya─č─▒ g├╝zel oyun yanl─▒z oyun ba┼č─▒nda sab─▒rl─▒ olun ­čÖé┬á.

Oyunun ba┼č─▒nda feci s─▒k─▒l─▒p kapatm─▒┼čt─▒m, oralar─▒ atlat─▒rsam ak─▒p gider mi?

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 19:27

baslari bilerek oyle cunku karakterin kılıc savas vs egitimi yok, storyde biraz ilerleyince (5-6 quest), sekle girmeye basliyor adam

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 20:02
49 dakika ├Ânce, adam─▒nbiri dedi ki:

Oyunun ba┼č─▒nda feci s─▒k─▒l─▒p kapatm─▒┼čt─▒m, oralar─▒ atlat─▒rsam ak─▒p gider mi?

karakter odunun teki, ├╝zerine d├Âv├╝┼č k─▒sm─▒ baya─č─▒ zor oyunun. Kar┼č─▒na ├ž─▒kan adamlara s├╝rekli dalmamak laz─▒m, hele 3+ z─▒rhl─▒ ki┼či g├Âr├╝rsen direk tabanlar─▒ ya─čla ­čśŤ┬á. Yava┼č yava┼č geli┼čiyorsunuz, yinede en iyi halinizle bile gidip bilmem ka├ž ki┼činin aras─▒na dalarsan─▒z ├Âl├╝rs├╝n├╝z. Oyunun en uyuz yan─▒ travelda ├ž─▒kan random encounterlar, hi├ž aff─▒ yok ├žok a─č─▒r sonu├žlar─▒ olabiliyor. Ondan ben addon y├╝kledim ┼ču i├žki ile save sistemini kald─▒rd─▒m. 1-2 saat kaybetti─čim yerler olmu┼čtu.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 21:43

Warhammer 40K 1 ve 2 al─▒nmaya de─čer mi? ┼×├Âyle diyeyim o evreni yani Warhammer'─▒n hi├žbir oyununu oynamad─▒m. Bunlar─▒ al─▒p denemek istiyorum sararsa Total War versiyonunu da al─▒r─▒m.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 21:50

40k olanlar rts, bir de tw serisi fantasy evreninde geciyor. Farklilar bayagi. Ben ilk 40k'yi oynamistim, bayagi sevmistim. Sonra 2'yi mi ne oynadim ama cok sarmamisti diye hatirliyorum, cok zaman oldu ama.

Guncel sayilabilecek Warhammer oyunlari arasinda en cok Space Marine'i sevdim ben, o da 7 8 saatte mi ne bitiyordu sanirim. ─░yi bir indirimde alinir ama.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 21:52

Zaten strateji aray─▒┼č─▒m s─▒ras─▒nda g├Âz├╝me ├žarpt─▒. Videolar─▒na bakt─▒m biraz Rise of Legends havas─▒ var sanki. B├Âyle ├╝s kurmal─▒, barrackstan adam basmal─▒ bir ┼čeyler laz─▒m bana. Total War versiyonunu alacakt─▒m da hero olaylar─▒ biraz ters kal─▒yor TW i├žin. G├╝zeldir ama bana pek uymuyor gibi. Karars─▒z kald─▒m o y├╝zden. ├ľnce 40K ile ba┼člayay─▒m diyorum.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 21:55

WH40k'n─▒n milyon tane oyunu var, hangisine bakt─▒─č─▒n ├Ânemli. Tan─▒mlardan anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla Dawn of War serisine bakm─▒┼čs─▒n.

─░lk oyun ├ž─▒kt─▒─č─▒ d├Ânem i├žin efsaneydi, ikincisi yine m├╝thi┼čti, ├╝├ž├╝nc├╝ rezildi.

Yaln─▒z oyunlar ├žok eskidi, bu saatten sonra grafikler ve k─▒smen mekanikler g├Âz├╝n├╝ rahats─▒z edebilir.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 21:59

Do─čru Dawn of War. Grafikler konusunda sorun yok. Ara ara a├ž─▒p Generals, AEO 3 falan oynuyorum hala. Alay─▒m o halde. T┼čkler bilgilendirme i├žin.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 22:12

40k'nin en iyi strateji oyunu Starcraft serisi bu arada :^)

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 22:25

Grafikler sorun olmazsa DoW1'i yap─▒┼čt─▒r, d├Âneminin en g├╝zellerindendi. DoW2 bi iki t─▒k daha geride, ama hala gayet g├╝zel. DoW3'├╝ direkt hi├ž y├╝kleme ­čÖé

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 22:51
38 dakika ├Ânce, deadwoll dedi ki:

40k'nin en iyi strateji oyunu Starcraft serisi bu arada :^)

ayylmao

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 27 Haz 2020, 22:54

orijinali varken ├žakmas─▒..

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 28 Haz 2020, 10:56
14 saat ├Ânce, Darksun dedi ki:

karakter odunun teki, ├╝zerine d├Âv├╝┼č k─▒sm─▒ baya─č─▒ zor oyunun. Kar┼č─▒na ├ž─▒kan adamlara s├╝rekli dalmamak laz─▒m, hele 3+ z─▒rhl─▒ ki┼či g├Âr├╝rsen direk tabanlar─▒ ya─čla ­čśŤ┬á. Yava┼č yava┼č geli┼čiyorsunuz, yinede en iyi halinizle bile gidip bilmem ka├ž ki┼činin aras─▒na dalarsan─▒z ├Âl├╝rs├╝n├╝z. Oyunun en uyuz yan─▒ travelda ├ž─▒kan random encounterlar, hi├ž aff─▒ yok ├žok a─č─▒r sonu├žlar─▒ olabiliyor. Ondan ben addon y├╝kledim ┼ču i├žki ile save sistemini kald─▒rd─▒m. 1-2 saat kaybetti─čim yerler olmu┼čtu.

Yine yakalayamad─▒n beni aga aheufhufhea:D

Zaman─▒nda epic bedavaya vermi┼čti duruyor ├Âyle k├╝t├╝hanede

adam─▒nbiri taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 28 Haz 2020, 12:10

Steam tam tok sat─▒c─▒ yav, epic 60tl kupon veriyor bu pa┼čalar 10 tl eyvallah abi┬á:P

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 28 Haz 2020, 12:40

valla ge├žen sefer 300TL ye al─▒┼čveri┼č yaparsan o puanla 30TL kupon vermi┼čti. ┼×u kopon vs de eli biraz daha a├ž─▒k olsa fena olmaz. Etkinlik, flash diye kupon da─č─▒tsa aksiyon olur en az─▒ndan ­čÖé┬á.┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 28 Haz 2020, 13:14

2. dalgayi attim sepete ama bekliyorum bakalim belki yeni kupon mupon bisi yaparlar yeni haftayla,

Jurassic World Evolution: Return To Jurassic Park

Jurassic World Evolution: Cretaceous Dinosaur Pack

Caravan

We Happy Few

We Happy Few - Season Pass

Shadow Blade

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 28 Haz 2020, 20:57

A little pro-tip about Civ 6. If you want to buy Platinum Edition add Civilization & Scenario Pack Bundle to the basket first, you'll get a better deal this way.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 29 Haz 2020, 08:38
19 saat ├Ânce, Darksun dedi ki:

┼čunu oynayan var m─▒ , b├╝ t├╝r oyunlar─▒n tarz─▒ ho┼čuma gidiyor.

https://store.steampowered.com/app/1115690/Yes_Your_Grace/

ss_7cb27d9bcbb43f1830a23659f9948da95cd7a

G├╝zel oyun ama bi s├╝re sonra ├žok lineer gibi geldi─či i├žin b─▒rakt─▒m oynamay─▒. Ama art style ├žok ho┼č.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 29 Haz 2020, 08:53

xcom2 ve stellaris dlc lerini aldim. Belki Fell Seal: Arbiter's Mark i alabilirim.

@Xenus, o tarz pricing olaylari bundle larda cok oluyor. Almadan once bakmak lazim her zaman.

Gallant taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č

Yorum yazmak i├žin ├╝ye olun veya giri┼č yap─▒n

Yorum yazmak i├žin ├╝ye olman─▒z laz─▒m

├ťye ol

Kay─▒t olun ve aram─▒za kat─▒l─▒n!

Yeni bir hesap olu┼čtur

Giri┼č yap

Zaten ├╝yemiz misin? O halde giri┼č yap

Hemen giri┼č yap