Jump to content
Darksun

Steam Summer Sale 2020 ­čĆä(25 Haziran-20:00 - 9 Temmuz-20:00)­čĽ╣´ŞĆ

├ľne ├ž─▒kan mesajlar

┬ž 22 Haz 2020, 09:53

b0ae32078703599f1944431169bdd882.jpg

25 Haziran Per┼čembe start al─▒yor.┬áKartlar─▒ d├╝┼čmeye ba┼člam─▒┼č. Yine son indirim furyalar─▒nda oldu─ču gibi indirim kuponu, background, emotelar haricinde bu┬ásefer hareketli avatar ve ├žer├ževe tarz─▒ yenilikler gelecekmi┼č san─▒r─▒m, tabi profilde bir ┼čeyler kullanmak ilginizi ├žekiyorsa.

Loyalty program tarz─▒ bir program─▒n ba┼člamas─▒ bekleniyor. Buna g├Âre yazd─▒─č─▒n─▒z reviewlar, yapt─▒─č─▒n─▒z al─▒┼č veri┼čler, ald─▒─č─▒n─▒z olumlu d├Ân├╝┼čler sizin hesab─▒n─▒za puan olarak yans─▒yacak (event s├╝resince de─čil kal─▒c─▒ olarak), ve bu puanlar─▒ yine profil┬ágeyikleri (emote, arka plan vs) veya oyunlara indirim olarak kullanabileceksiniz.

Ayr─▒ca ├╝yelik sistemi tarz─▒nda bir servisin┬ába┼člayabilece─či s├Âyleniyor. EA access vs getirirken Valve'de baz─▒ oyun sa─člay─▒c─▒lar─▒ ile anla┼čarak ├╝yelik sistemi ba┼člatabilir.

Oyunlar─▒ al─▒rken┬áhttps://steamdb.info/┬áadresine bir g├Âz at─▒p tarihsel en d├╝┼č├╝k de─čerlerinde mi diye bak─▒n kaz─▒k yemeyinnn.

https://steamdb.info/sales/?min_discount=0&min_rating=0&cc=tr┬ák─▒sm─▒ndan ├Âzet olarak da bakabilirsiniz, oyun tarihsel en y├╝ksek indirimi alm─▒┼čsa mavi, denk ise ye┼čil g├Âsteriyor. Steam kullan─▒c─▒ ad─▒ ile de ba─član─▒p daha fazla ki┼čiselle┼čtirme yapabilirsiniz.

Flash sale YOK! ­čśŤ┬áAma her yaz oldu─ču gibi geyik bir oyun bekliyoruz.┬á

Haha yar─▒┼č─▒ ├Âzlediniz mi?┬á

Steam-Summer-Sale-2020.jpg

Wishlistlerinizi burada payla┼č─▒n bizde yararlanal─▒m.┬á­čÖé┬á

Darksun taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 09:59

Valla ├žok al─▒nacak bir ┼čeyim yok, 2-3 senedir pek s├Ân├╝k ge├žiyo benim i├žin. Eskiden ne g├╝zel heyecan duyar, hatta flash sale d├Ânemlerinde bilg. ba┼č─▒nda beklerdik.┬á Wishlist'te 6-7 tane oyun var. Bi onlara bakar, bi de buradan takip eder, dikkat ├žekici bir ┼čey ├ž─▒karsa ├žakar─▒z.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 10:10

wishlist uzun ama indirim alsa da almad─▒m ├žo─čunu, ya bekledi─čim kadar indirim almad─▒lar ya da almsa o anda oynayacak zaman─▒m yok ve ilgim azald─▒ diye.

┼čimdi a├žt─▒m bakt─▒m mesela birisi indirime girmi┼č ama ben bakmayal─▒ kol gibi zam yemi┼č, indirimli hali eski indirimsiz halinden daha pahal─▒ olmu┼č. almam onu art─▒k y─▒llarca lol.

bakal─▒m belki yeni bir┼čeyler g├Âr├╝r├╝m ucuz filan, kafamda ├Âzellikle alay─▒m dedim oyun yok ┼ču anda. ├Ânceden ald─▒─č─▒m baz─▒ ┼čeyleri oynama d├╝┼č├╝ncesindeyim.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 10:10

bu sub mub hedelerini daha ├Ânce gelen stringlerden tahmin ediyorlar bu arada. EA access vs tarz─▒ ┼čeyler i├žinde olabilir, g├Âr├╝r├╝z art─▒k ­čÖé┬á.

original.jpg

Loyalty hedeside bu,

EYcWrJlX0AAuMip?format=png&name=900x900

Al─▒nacak ├žok ┼čey yok diye bende s├Âyl├╝yorum ama sat─▒┼č sonu ald─▒─č─▒m─▒n haddi hesab─▒ olmuyor ­čśŤ┬á.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 10:11
Az ├Ânce, Sam dedi ki:

wishlist uzun ama indirim alsa da almad─▒m ├žo─čunu, ya bekledi─čim kadar indirim almad─▒lar ya da almsa o anda oynayacak zaman─▒m yok ve ilgim azald─▒ diye.

┼čimdi a├žt─▒m bakt─▒m mesela birisi indirime girmi┼č ama ben bakmayal─▒ kol gibi zam yemi┼č, indirimli hali eski indirimsiz halinden daha pahal─▒ olmu┼č. almam onu art─▒k y─▒llarca lol.

bakal─▒m belki yeni bir┼čeyler g├Âr├╝r├╝m ucuz filan, kafamda ├Âzellikle alay─▒m dedim oyun yok ┼ču anda. ├Ânceden ald─▒─č─▒m baz─▒ ┼čeyleri oynama d├╝┼č├╝ncesindeyim.

Ayn─▒s─▒ bende de ge├žerli. 56 liraya almad─▒─č─▒m Torment, ┼čimdi 99 lira olmu┼č, 50'ye indirimli veriyolar ara ara, yok kals─▒n diyorum

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 10:13

ea access zaten olacak deniyor da ayn─▒ anda steam kendi yaparsa da nas─▒l olacak, kar─▒┼č─▒k i┼čler. neyse ├ž─▒kan ┼čeyin fiyat─▒ ne, nas─▒l sistem g├Âr├╝r├╝z art─▒k.

profile ├Âyle espriler gelmesi iyi ama, hadi bakal─▒m.

benim wishlist'te baya─č─▒ ├Âyle 90Ôé║ ba┼člay─▒p 250'lere ├ž─▒kt─▒─č─▒ i├žin ├ž├╝r├╝yen oyun var. launch'ta tam fiyat alsam daha ucuza olacak.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 10:15

Torment in indirimi azalm─▒┼č

https://steamdb.info/app/272270/

2019 da %75 indirim g├Ârm├╝┼č ondan ­čÖé┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 10:19

Wishlist'imde 100 tane falan oyun var. EA oyunlar─▒ hari├ž zam gelen hi├ž olmad─▒.

Ama evet, eskisi gibi %75 indirimler olmuyor.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 11:14

art─▒k bu steam sale'lara ba┼čl─▒k a├žmaya bile de─čmez. ne de olsa d├╝zg├╝n indirim olmuyor.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 11:21

ramazan/kurban bayram─▒ gibi oldu steam indirimleri. her sene "nerede o eski indirimler" diye i├ž ├žekiyoruz.

epic indirimlerinin etkisini azaltacak bir hamle bekliyorum steam'den. yapmazlarsa net gol yemi┼č olacaklar. adam 60 lira trink indirimi kap─▒dan girenin eline sayarken, bu tarafta ot, bok, boncuk toplayarak 3 kuru┼č indiirm al─▒caz diye k─▒├ž─▒m─▒z─▒ y─▒rt─▒yoruz.

Elindeki haz─▒r m├╝┼čteri g├╝c├╝ne biraz fazla g├╝venir oldu steam. Epic agresif tavr─▒n─▒ de─či┼čtirdi, clienti adam etti─či anda steam'i birden flash sale yaparken g├Ârebiliriz veya HL3 sdfsa

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 11:29

Epic'ten sonra steam'den bu sefer g├╝zel bir indirim d├Ânemi bekliyorum kendi ad─▒ma wishlist'im hi├ž olmad─▒─č─▒ kadar dolu hadi bakal─▒m patlat gelsin. Ama yapmazlarsa Epic 'e b├╝y├╝k kayma ya┼čar─▒z.Hele ki client d├╝zelirse abov

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 11:37

hayaller paris┬á­čÖâ

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 13:07

haha dala┼čs─▒nlar i┼čte i┼čimize gelir ­čśŤ┬á, steam kupon bile vermiyordu daha evvel ┼čimdi otuz motuz bir ┼čeyler veriyor. Ge├žen sefer 300TL al─▒┼č veri┼čeydi yanl─▒z o k─▒s─▒m fazla s─▒k─▒nt─▒l─▒.┬á

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 22 Haz 2020, 14:19

bir kac olsa da olur olmasa da olur kategorisinde indie var, onlara bakarim ben de. Cok heyecanli degilim indirim icin. 

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 23 Haz 2020, 07:59

gelsin %75'ler, elbet bisiler cikar.

ama su son birkac seferdir olan walleta para yatirmak icin sale beklemek bayik bonus puan icin, ona bir el atilmasi gerek bence.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 23 Haz 2020, 08:05

crash n sane e indirim gelir mi? 2 ayd─▒r indirime girmesini bekliyorum.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 23 Haz 2020, 08:09

Activision olunca %50'den fazlasi olmaz,

belki bundle falan olurrsa %58 yaparlar en iyi ihtimal.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 23 Haz 2020, 08:44

baz─▒ firmalar var koei techmo gibi ─▒srarla b├Âyle toplu kampanyalardan ka├ž─▒yorlar ­čÖé.┬á

Bandicoot %50 indirimi g├Ârm├╝┼č daha ├Ânce, minimum bu kadar iner, her period indirimi artt─▒rm─▒┼člar 35-40-50 diye ama activision himayesine ald─▒─č─▒ eski oyunlar─▒n bile indirimlerini 75 lerden 50 lere ├žekti o y├╝zden herhalde yine 50 yapar.

Bu oyunu humblebundle pack halinde kas─▒mda verdi , ka├ž─▒rm─▒┼čs─▒n ­čś×┬á, belki bir ara yine verir, baz─▒ oyunlar─▒ tekrar veriyorlar.

nov2019_monthlydrop_humble-blog.png?w=60

Darksun taraf─▒ndan d├╝zenlendi

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 23 Haz 2020, 09:20

2'dir mesala divinity 1+2 paketinin indirime girmesini bekliyorum. Hem kendime, hem hanima alaca─č─▒m.

2 kere indirim geldi son zamanda. Birinde 1. di─čerinde 2. oyuna geldi indirim. ─░ki oyuna indirim ayn─▒ zamanda gelmedi─či i├žin paket fiyat─▒ hep ayn─▒yd─▒.

K├╝├ž├╝k cakalliklari var hepsinin.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Haz 2020, 16:22

Birazdan steam'in g├Â├žme gelene─či ile birlikte sale ba┼člam─▒┼č olacak ­čśŤ┬á.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Haz 2020, 17:10

Fallout 76 %50┬áyemi┼č

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č
┬ž 25 Haz 2020, 17:14

parkitect i sardirdim.

Onun disinda kacirmayin dediginiz var mi ? 

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č

8daa6f8e49b2b784c9460f6317a5bf59.png

­čśŤ

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č

65 lira verilmez ona. 20-30 liraya d├╝┼čs├╝n d├╝┼č├╝n├╝r├╝z.

Bu mesaj─▒ payla┼č

Bu mesaj─▒n linki
Sosyal a─člarda payla┼č

Yorum yazmak i├žin ├╝ye olun veya giri┼č yap─▒n

Yorum yazmak i├žin ├╝ye olman─▒z laz─▒m

├ťye ol

Kay─▒t olun ve aram─▒za kat─▒l─▒n!

Yeni bir hesap olu┼čtur

Giri┼č yap

Zaten ├╝yemiz misin? O halde giri┼č yap

Hemen giri┼č yap

├Ś