Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2020 ?(25 Haziran-20:00 - 9 Temmuz-20:00)?️

Darksun

Öne çıkan mesajlar

49 dakika önce, adamınbiri dedi ki:

Oyunun başında feci sıkılıp kapatmıştım, oraları atlatırsam akıp gider mi?

karakter odunun teki, üzerine dövüş kısmı bayağı zor oyunun. Karşına çıkan adamlara sürekli dalmamak lazım, hele 3+ zırhlı kişi görürsen direk tabanları yağla ? . Yavaş yavaş gelişiyorsunuz, yinede en iyi halinizle bile gidip bilmem kaç kişinin arasına dalarsanız ölürsünüz. Oyunun en uyuz yanı travelda çıkan random encounterlar, hiç affı yok çok ağır sonuçları olabiliyor. Ondan ben addon yükledim şu içki ile save sistemini kaldırdım. 1-2 saat kaybettiğim yerler olmuştu.

Sosyal ağlarda paylaş

40k olanlar rts, bir de tw serisi fantasy evreninde geciyor. Farklilar bayagi. Ben ilk 40k'yi oynamistim, bayagi sevmistim. Sonra 2'yi mi ne oynadim ama cok sarmamisti diye hatirliyorum, cok zaman oldu ama.

Guncel sayilabilecek Warhammer oyunlari arasinda en cok Space Marine'i sevdim ben, o da 7 8 saatte mi ne bitiyordu sanirim. İyi bir indirimde alinir ama.

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten strateji arayışım sırasında gözüme çarptı. Videolarına baktım biraz Rise of Legends havası var sanki. Böyle üs kurmalı, barrackstan adam basmalı bir şeyler lazım bana. Total War versiyonunu alacaktım da hero olayları biraz ters kalıyor TW için. Güzeldir ama bana pek uymuyor gibi. Kararsız kaldım o yüzden. Önce 40K ile başlayayım diyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

WH40k'nın milyon tane oyunu var, hangisine baktığın önemli. Tanımlardan anladığım kadarıyla Dawn of War serisine bakmışsın.

İlk oyun çıktığı dönem için efsaneydi, ikincisi yine müthişti, üçüncü rezildi.

Yalnız oyunlar çok eskidi, bu saatten sonra grafikler ve kısmen mekanikler gözünü rahatsız edebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Darksun dedi ki:

karakter odunun teki, üzerine dövüş kısmı bayağı zor oyunun. Karşına çıkan adamlara sürekli dalmamak lazım, hele 3+ zırhlı kişi görürsen direk tabanları yağla ? . Yavaş yavaş gelişiyorsunuz, yinede en iyi halinizle bile gidip bilmem kaç kişinin arasına dalarsanız ölürsünüz. Oyunun en uyuz yanı travelda çıkan random encounterlar, hiç affı yok çok ağır sonuçları olabiliyor. Ondan ben addon yükledim şu içki ile save sistemini kaldırdım. 1-2 saat kaybettiğim yerler olmuştu.

Yine yakalayamadın beni aga aheufhufhea:D

Zamanında epic bedavaya vermişti duruyor öyle kütühanede

adamınbiri tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...