Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2020 ?(25 Haziran-20:00 - 9 Temmuz-20:00)?️

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Persona 4 alıyorum indirimde olmasa da

Shadow of the Tomb Raider alırım belki.

Stellaris alasım var 14,75 ama tonla DLCsi var, bunlardan hangilerini almak lazım? Bütün DLCleri 160 TL yapıyor fakin Paradox.

Ama Summer Sale Starter Pack diye bir şey var 56 TL ve Summer Sale Collection Pack var 112 TL, bunlardan birini alsam birşeylerin eksikliğini çeker miyim?

Sosyal ağlarda paylaş

northgard grafik , ve rahatlamak için güzel oyun campign vs oynanır ama multiye vs dalmayacaksanız çok çabuk sıkıyor. Yapılabilecek şeyler neredeyse hep aynı , kabileler yapmışlar ama farklılıkları çok fazla değil. Sadece fetih ve yayılma tarzları değişiyor. Ucuza alınıp oynanırda sizi çok fazla oyalamasını beklemeyin.13 saatte bitirmişim hikayeyi.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, ShadowFury dedi ki:

Persona 4 alıyorum indirimde olmasa da

Shadow of the Tomb Raider alırım belki.

Stellaris alasım var 14,75 ama tonla DLCsi var, bunlardan hangilerini almak lazım? Bütün DLCleri 160 TL yapıyor fakin Paradox.

Ama Summer Sale Starter Pack diye bir şey var 56 TL ve Summer Sale Collection Pack var 112 TL, bunlardan birini alsam birşeylerin eksikliğini çeker miyim?

valla gittikçe karmaşıklaştırıyor, gençsen, bok gibi vaktin varsa youtube'da videoları var, genelde hikaye olarak ekleniyor ilerde karşına çıkabiliyor belli şeyleri seçtiğinde.

bende olanları söliyim

leviathans, utopia, apocalypse

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

ben begenmemistim , cok yavas gelmisti bana.

41 dakika önce, Darksun dedi ki:

northgard grafik , ve rahatlamak için güzel oyun campign vs oynanır ama multiye vs dalmayacaksanız çok çabuk sıkıyor. Yapılabilecek şeyler neredeyse hep aynı , kabileler yapmışlar ama farklılıkları çok fazla değil. Sadece fetih ve yayılma tarzları değişiyor. Ucuza alınıp oynanırda sizi çok fazla oyalamasını beklemeyin.13 saatte bitirmişim hikayeyi.

northgard'ı free weekend'de kastım bitirdim zaten eahufha multi kasarım belki diyodum ama bi de clanları almak gerekicek dimi. vazgeçtim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...