Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2020 ?(25 Haziran-20:00 - 9 Temmuz-20:00)?️

Darksun

Öne çıkan mesajlar

b0ae32078703599f1944431169bdd882.jpg

25 Haziran Perşembe start alıyor. Kartları düşmeye başlamış. Yine son indirim furyalarında olduğu gibi indirim kuponu, background, emotelar haricinde bu sefer hareketli avatar ve çerçeve tarzı yenilikler gelecekmiş sanırım, tabi profilde bir şeyler kullanmak ilginizi çekiyorsa.

Loyalty program tarzı bir programın başlaması bekleniyor. Buna göre yazdığınız reviewlar, yaptığınız alış verişler, aldığınız olumlu dönüşler sizin hesabınıza puan olarak yansıyacak (event süresince değil kalıcı olarak), ve bu puanları yine profil geyikleri (emote, arka plan vs) veya oyunlara indirim olarak kullanabileceksiniz.

Ayrıca üyelik sistemi tarzında bir servisin başlayabileceği söyleniyor. EA access vs getirirken Valve'de bazı oyun sağlayıcıları ile anlaşarak üyelik sistemi başlatabilir.

Oyunları alırken https://steamdb.info/ adresine bir göz atıp tarihsel en düşük değerlerinde mi diye bakın kazık yemeyinnn.

https://steamdb.info/sales/?min_discount=0&min_rating=0&cc=tr kısmından özet olarak da bakabilirsiniz, oyun tarihsel en yüksek indirimi almışsa mavi, denk ise yeşil gösteriyor. Steam kullanıcı adı ile de bağlanıp daha fazla kişiselleştirme yapabilirsiniz.

Flash sale YOK! ? Ama her yaz olduğu gibi geyik bir oyun bekliyoruz. 

Haha yarışı özlediniz mi? 

Steam-Summer-Sale-2020.jpg

Wishlistlerinizi burada paylaşın bizde yararlanalım. ? 

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

wishlist uzun ama indirim alsa da almadım çoğunu, ya beklediğim kadar indirim almadılar ya da almsa o anda oynayacak zamanım yok ve ilgim azaldı diye.

şimdi açtım baktım mesela birisi indirime girmiş ama ben bakmayalı kol gibi zam yemiş, indirimli hali eski indirimsiz halinden daha pahalı olmuş. almam onu artık yıllarca lol.

bakalım belki yeni birşeyler görürüm ucuz filan, kafamda özellikle alayım dedim oyun yok şu anda. önceden aldığım bazı şeyleri oynama düşüncesindeyim.

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce, Sam dedi ki:

wishlist uzun ama indirim alsa da almadım çoğunu, ya beklediğim kadar indirim almadılar ya da almsa o anda oynayacak zamanım yok ve ilgim azaldı diye.

şimdi açtım baktım mesela birisi indirime girmiş ama ben bakmayalı kol gibi zam yemiş, indirimli hali eski indirimsiz halinden daha pahalı olmuş. almam onu artık yıllarca lol.

bakalım belki yeni birşeyler görürüm ucuz filan, kafamda özellikle alayım dedim oyun yok şu anda. önceden aldığım bazı şeyleri oynama düşüncesindeyim.

Aynısı bende de geçerli. 56 liraya almadığım Torment, şimdi 99 lira olmuş, 50'ye indirimli veriyolar ara ara, yok kalsın diyorum

Sosyal ağlarda paylaş

ea access zaten olacak deniyor da aynı anda steam kendi yaparsa da nasıl olacak, karışık işler. neyse çıkan şeyin fiyatı ne, nasıl sistem görürüz artık.

profile öyle espriler gelmesi iyi ama, hadi bakalım.

benim wishlist'te bayağı öyle 90₺ başlayıp 250'lere çıktığı için çürüyen oyun var. launch'ta tam fiyat alsam daha ucuza olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

ramazan/kurban bayramı gibi oldu steam indirimleri. her sene "nerede o eski indirimler" diye iç çekiyoruz.

epic indirimlerinin etkisini azaltacak bir hamle bekliyorum steam'den. yapmazlarsa net gol yemiş olacaklar. adam 60 lira trink indirimi kapıdan girenin eline sayarken, bu tarafta ot, bok, boncuk toplayarak 3 kuruş indiirm alıcaz diye kıçımızı yırtıyoruz.

Elindeki hazır müşteri gücüne biraz fazla güvenir oldu steam. Epic agresif tavrını değiştirdi, clienti adam ettiği anda steam'i birden flash sale yaparken görebiliriz veya HL3 sdfsa

Sosyal ağlarda paylaş

bazı firmalar var koei techmo gibi ısrarla böyle toplu kampanyalardan kaçıyorlar ?

Bandicoot %50 indirimi görmüş daha önce, minimum bu kadar iner, her period indirimi arttırmışlar 35-40-50 diye ama activision himayesine aldığı eski oyunların bile indirimlerini 75 lerden 50 lere çekti o yüzden herhalde yine 50 yapar.

Bu oyunu humblebundle pack halinde kasımda verdi , kaçırmışsın ? , belki bir ara yine verir, bazı oyunları tekrar veriyorlar.

nov2019_monthlydrop_humble-blog.png?w=60

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...