Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA SA REDDEDİLME HİKAYESİ

urWru

Öne çıkan mesajlar

Linçlediğiniz hesaptan bir konu daha xd

Etkileşimi arttırmak için forum sayfalarını araç olarak kullanıyorum.Yine isterseniz linçleyebilirsiniz hiç farketmez dislike bile atabilirsiniz sorun yok.Forumda bu tarz içeriklere ait konu bulamadığım için buraya paylaşıyorum 

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Densiz dedi ki:

yorum istersen gereksiz uzun olmuş. 1 - 1.5 dakikada ne hikayeler anlatılıyor.

Müziklerle sahneleri uyuşturmak için sahneler biraz uzun tutmak zorunda kalıyorum bir nebze haklısın çok uzun çoğu insan 1 2dksını izleyip kalan 6 7 dksını izlemiyo

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, reyou dedi ki:

random 4 kere falan zipladim videonun degisik yerlerine, habire sinav ceken ve dambil calisan zenciye denk geldim. 

data sampling hakkini fazlasiyla kullandin ? 

Olur ya çoğu tc erkeği red yer bir kızdan sonra spor yapayım kas yapayım etkileyeyim falan onu baskılamak için o sahneleri daha fazla koydum yani normaldir o sahnelere rast gelmen

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, urWru dedi ki:

Olur ya çoğu tc erkeği red yer bir kızdan sonra spor yapayım kas yapayım etkileyeyim falan onu baskılamak için o sahneleri daha fazla koydum yani normaldir o sahnelere rast gelmen

E oha 10 dknin 8 dksi asdssa

Abi heves baltalamak gibi olmasin da, hani kadrajin kotudur, kurgun iyidir, senaryon kotudur ama akicidir vs. Sende hicbiri yok brocum ?

yani ciddi degerlendiriyorum, sinemadan zerre anlamayan biri bile "dur 8 dk workout koyam, insanlar da izlesin" demez, sen demissin dusun artik ne kadar olmayacagini.

bunun yerine teitchte san andreas yayini ac derim.

ha bu arada, vakit gecirmek icin yapiyorum, hosuma gidiyo falan diyosan yap tabi de kendine sakla abi, forum spamlemek nedir? kanali promote etmek icin kullandigin seyi oturup bi kendin seyrettin mi acaba

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Xenocide dedi ki:

E oha 10 dknin 8 dksi asdssa

Abi heves baltalamak gibi olmasin da, hani kadrajin kotudur, kurgun iyidir, senaryon kotudur ama akicidir vs. Sende hicbiri yok brocum ?

yani ciddi degerlendiriyorum, sinemadan zerre anlamayan biri bile "dur 8 dk workout koyam, insanlar da izlesin" demez, sen demissin dusun artik ne kadar olmayacagini.

bunun yerine teitchte san andreas yayini ac derim.

ha bu arada, vakit gecirmek icin yapiyorum, hosuma gidiyo falan diyosan yap tabi de kendine sakla abi, forum spamlemek nedir? kanali promote etmek icin kullandigin seyi oturup bi kendin seyrettin mi acaba

Değerli görüşün için teşekkür ederim dikkate alıcam biraz saçma olmuş montajlarken fazla düşünmedim 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...