Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evden eve nakliyeci

Loex

Öne çıkan mesajlar

Nokta atisi referans veremeyecegim ama belki birini bulana kadar en azindan kiyaslayacak referans bir tecrube olsun diye yazayim. 

Ben eylul aylarinda boyle birseye ihtiyacim oldugunda yine sizin yaptiginiz gibi cevreme sordum kovaladim, 10 gun oldu cozemedik kimseyle. Asil problem acil bir sebep dolayisiyla baska bir yerdeydim ve tasinmasi gereken yer baska bir sehirdeydi. Basinda bulunmam imkansizdi kisacasi. O kadar aradiktan sonra bulamayinca son care armut.com u denemeye karar verdim.

Sitede esya tasiyacagim dediginizde bir kac soru sorulan bi `ilan sihirbazi` na yonlendiriyor site, burda nerden nereye, ne zaman, ne kadar esya, ne kadar narin, kac kisi lazim vs gibi girdikten sonra bekliyorsunuz. Ilaninizi goren siteyle calisan nakliyeciler (sirket veya sahis hepsi var sanirim) size isteginize gore mesaj veya telefon yoluyla tekliflerini ve kosullarini atiyorlar. Size teklif atmis firmalarin platformda daha once yaptigi islerin kapsamini ve yorumlarini gorebiliyorsunuz. 

Ben gunun sonunda siteden irtibata gectigim biriyle pazarlik edip tekliflerinin 20-25% altina isi yaptirdim. Anahtari apartman gorevlisine yolladim, adamlar kendileri duzgunce kutulayip paketleyip gitmesi gereken yere soylenen saatte biraktilar, kendimiz kutulasak tasisak ancak bu kadar olurdu. 

Referanslari saibeli teklifler de aldim, ornegin bir firmanin profilinde sitede son 3 haftada farkli farkli illerden gun asiri 6-7 yorum yapilmis, hepsinde benzer imla hatalari. Hadi hepsinin turkce ogretmeni ayni olsun, bu kamyonu siz o sure zarfinda yazilan sehirlere nasil goturdunuz uyumadan 100km ortalama tutturmasi lazim falan. Bunlara dikkat etmek lazim, bu uyariyi da ekleyeyim. 

Sosyal ağlarda paylaş

benim verdiğim firma aynı şekilde paketliyor ve taşıyor. Paketleme işinin en büyük sıkınıtıs, taşınma çok uzun sürüyor. Şu zamana kadar hep ben kendim kapetledim eşyalarımı. Bir gün önceden kolilerimi hazırlarım, ertesi gün taşırlar. Taşıyana firmaya paketleme işi yaptıranları görüyorum 2-3 gün sürüyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

biz 3 kez dediğiniz şekilde nakliyecilerle taşındık son 10 senede ve hepsinde hiçbirşeye dokunmadan hallettik. adamlar gelip dolap çekmecelerinin içlerine kadar paketleyip kolileyip alıp götürdüler, dolap vs gibi büyük şeyleri demonte ettiler ve yine herşeyi monte ederek, tüm eşyaları önceki yerlerine göre bırakarak çıktılar gittiler. 1 günden fazla sürmedi hiçbiri ki annem ve kardeşimle beraber olduğumuz için çok çok fazla eşya vardı bizim evde. 2 3 gün çok abartı olmuş bence.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, mokoko dedi ki:

biz 3 kez dediğiniz şekilde nakliyecilerle taşındık son 10 senede ve hepsinde hiçbirşeye dokunmadan hallettik. adamlar gelip dolap çekmecelerinin içlerine kadar paketleyip kolileyip alıp götürdüler, dolap vs gibi büyük şeyleri demonte ettiler ve yine herşeyi monte ederek, tüm eşyaları önceki yerlerine göre bırakarak çıktılar gittiler. 1 günden fazla sürmedi hiçbiri ki annem ve kardeşimle beraber olduğumuz için çok çok fazla eşya vardı bizim evde. 2 3 gün çok abartı olmuş bence.

hangi firma bu numaralari duruyor mu ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...