Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uçak

Bone

Öne çıkan mesajlar

uçak yolculuklarını sevmiyorum. 1-3 saat arası havaalanına gidiş, 2 saat havaalnında uçağı bekleyiş, 2-5 saat arası uçuş, belki 2 saat aktarma, havaalanından sonra 1-3 saat arası gideceğin yere varış derken 12 saatini yiyebiliyor. bu sırada "kaçırdım kaçırmadım" stresi de eklenince iyice keyifsiz geliyor.

ama sanırım benim için en dertli uçak yolculuğunu yaşayacağım, tabii gerçekleşebilirse. İngiltere'den Ankara'ya dönmek için bir bilet almaya çalışıyorum ama sağolsun THY "dönemezsin!!!" tribi çekiyor.

geçen hafta direkt uçuş imkanı olduğunu gördüm, yolculuk kolay olsun diye onu satın aldım. bir iki gün sonra biletin iptal olduğunu ve direkt uçuşların tamamen kaldırıldığını gördüm. bugün bari aktarmalı da olsa döneyim dedim, uygun olduğunu düşündüğüm bir rota seçeyim dedim. ama onda da ödemeye gelince çok şahane bir hata veriyor. tekrar denemek de fayda etmiyor.

QoBlR7H.png

inat olsun diye mi yapıyorlar bilemedim de kaldık böyle.

Sosyal ağlarda paylaş

hangi ülkenin hangi ülkeyi kabul edeceği belli değil daha açılıyor kapanıyor sınırlar, avrupadan çıkabiliyorsun mesela ama avrupa dışından dönemiyorsun geri. thy ile çok alakası yok olayın, yani şöyle var o can çekişiyor, tabi sana satmaya çalışacak, acık gardını al lan havayolu firmaları şu an "abijiiim bi singapur abijiiim" diye geziyorlar normal olarak.

Sosyal ağlarda paylaş

İngiltere ile seyahat koridoru tarzı bir uygulamaya gitmeyi planlıyorlarmış geçen haberlerde söylüyordu ancak henüz bir anlaşma olmadığı için seferler yoktur. Ayrıca pandemiden dolayı zaten havayolu şirketleri zor durumda olduklarını ilan ettiler o bileti senin almak istediğinden daha çok satmak istiyorlardır emin ol.

Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, Laraken dedi ki:

inat olsun diye yapıyolar abi sana. ipek yolunu kullanacan mecbur. deveyle.

lan insanlık çok nankör yeminle ya.

deniz üstünden deveyle nasıl geçecem yahu. hiç uğraşmam öyle şeylerle, nankörlükse nankörüz!

20 saat önce, Laraken dedi ki:

hangi ülkenin hangi ülkeyi kabul edeceği belli değil daha açılıyor kapanıyor sınırlar, avrupadan çıkabiliyorsun mesela ama avrupa dışından dönemiyorsun geri. thy ile çok alakası yok olayın, yani şöyle var o can çekişiyor, tabi sana satmaya çalışacak, acık gardını al lan havayolu firmaları şu an "abijiiim bi singapur abijiiim" diye geziyorlar normal olarak.

İstanbul'a gidişi iptal etmiyorlar ama Ankara'ya gidişi iptal ediyorlar. itirazım var, IRKÇILIK yapılıyor!

Sosyal ağlarda paylaş

İşin şakası bu yana akademik faaliyetleri bayağı baltaladı salgın. Geçen yıl Arjantin'e gidecektim olmadı, bir prof.u yolladılar. Bu sene kesin giderim, başkası kalmadı önümde dedim, onda da salgın patladı. Konferanslar falan online'a döndü, götüm gibi her şey. Bir sürü proje, post-doc falan patladı.

Farklı ülkelerde okuyan öğrencilerin falan bütün düzenleri bitti. Hatta youtube'da da yayın yapan bi çocuk vardı Harvard'ı kazandıydı geçen sene, AÖF tadında okuyacak bu gidişle Harvard'da sdfg.

Sosyal ağlarda paylaş

@Bone gelişme var mı? bu gün gurbetçi bir hastam aradı, ayın 25 ine ingiltere- türkiye yönünde thy den bilet aldığını(konsolosluğa da danışıp almış dediğine göre ama ne kadar güvenilir bilinmez), uçuşların açıldığını söyledi.

Archangel_ tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...