Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Persona 4 Golden (PC Port)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Sam dedi ki:

yani 10 yıl filan bekledim bugünü ama vita'da ıcığını cıcığını oynamış olduğumdan öyle kalacak. şunu 5 yıl önce çıkarsalardı keşke. neyse, umarım pc sürümleri böyle 10 yıl geriden takip etmez artık.

KhahQR.jpg

p4g de pc'ye geldiğine göre artık, çöpe yollayabilirim vitayı ? şaka bir yana vitamıda pislik götürüyor lol. 

seganın gözünü dolduracak kadar iyi satarsa diğer oyunlarda gelecektir. p5r 30-40 dolar arası çıkarsalar, yıkarlar o steami ahahaha.

Sosyal ağlarda paylaş

34 dakika önce, GERGE dedi ki:

Gamepad'e alıştıktan sonra çoğu oyun kb/m ile hantal geliyor ya, tersi de geçerli tabii ama.

Bu oyun aksiyon değil ama, gamepad olmadan da aynı olur.

ben şahsen steamdeki jrpgleri salon tvsine streamleyip gamepad ile oynuyorum zaten, efektif olarak birşey değişmiyor hani tecrübede. eksiği yok, fazlası var hatta.

knox, bu ikimizin gap projesi gibi birşeydi, nihayet tamamlandı lol. yeni meme bulmamız lazım ahah.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

vardı, bozuldu, yenisini alayım mı derken samsung tvye app olarak geldi. tv kendi client oldu, gamepad dongleı da tvye taktım, aradaki bağlantı için de powerline aldım wifi üzerinden saçmalayabiliyor diye, hiç aracı aygıt olmadan gayet güzel çalışıyor.

hatta desktopı direkt yansıtabildiği için media player olarak da kullanıyorum anime, film vs izlemek için. bütün ihtiyaçlarımı tek potada çözdü ekstra masrafsız yıllarca çok daha başarısız şeylerle uğraştıktan sonra.

hatta emülatör bile çalıştırabildiği için ultimate konsol oldu lol. fan translation valkyria chronicles 2yi filan öyle oynamıştım çıkarmadıkları için.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sam dedi ki:

yani 10 yıl filan bekledim bugünü ama vita'da ıcığını cıcığını oynamış olduğumdan öyle kalacak. şunu 5 yıl önce çıkarsalardı keşke. neyse, umarım pc sürümleri böyle 10 yıl geriden takip etmez artık.

benim gibi praystation'ı vita'sı olmayanlara çıkardılar =))))))

Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

benim gibi praystation'ı vita'sı olmayanlara çıkardılar =))))))

iyi de oldu zaten de p5r'yi bekletmemeleri lazım çok. nisa o hatayı yaptı disgaea5 ile, önden 15 yıllık antika oyunları çıkarınca bakmadı insanlar.

14 dakika önce, Xenus dedi ki:

benim de tv'e stream için bi çözüm bulmam lazım. tr içi alabileceğim bi alet var mı?

vazgectim galiba. laptopu hdmi ile baglamak daha mantıklı gibi.

ben aşağı yukarı herşeyi denedim, (ps3 media server, apple tv streaming, ios streaming vs) steam link sistemine yaklaşabilen yok kolaylık ve beceri açısından. eski laptop'ı bağladım filan dosyaları ve oyunları rahat çalıştırabilecek kadar güçlü olması gerekiyor aletin.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

weebgiller bişey sorucam, fuse var ya şimdi oyunda. bazı persona'ların sadece fuse'la geliyor olmasına ve aynı anda gezdirebileceğim persona sayısı çok sınırlı olmasına rağmen elimdekileri bi daha bulamam lazım olur diye collector mantığıyla fuse'layamıyorum, elim gitmiyor.

-ellerim kırılaydı da füse'lamayaydım =(((( der miyim?

-kartla gelenler sadece belli bölgenin dungeon'ında geliyor gibi bir olay var mı? oyunun başında fuse'layıp kaybettiğim persona'yı oyunun ilerleyen bölümlerinde kartla bulabilir miyim tekrar?

-şu kitaba kaydettirme olayı ne işe yarıyor velvet room'da? atıyorum angel'ı kaydettirsem, sonra fuse için kullansam tekrar parayla çağırmama mı yarıyor bi attack'lık, nedir?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...