Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tv Koltuğu Tavsiye

df

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, 2 adat tv koltuğu alacağım ama daha önce hiç kullanmadığım için dikkat etmem gereken özellikler vs varsa kullandığınız memnun olduğunuz modeller varsa tavsiye istiyorum. 

Büyük hantallardansa şöyle alta koyduğum gibi daha ufak modeller şık duruyor gibi ama rahatlık açısından çok fark olacaksa büyüklere de bakabilirim. Salonda olmayacak bilgisayar odamda olacak. estetik kaygılar bir yere kadar yani.

Not: Ağırlıklı olarak oyun oynarken kullanılacak. film için salondaki büyük tv yi kullanıyorum genelde.

spacer.png

df tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5-6 sene once irkci airbnbci ev sahibi ispanyol bana; "siz istanbul'da sadece IKEA koltuk gormussunuzdur, hehehehe diyordu" dogruymus. 

la-z-boy 30 senedir falan TR marketinde.

bak bu da 2. el: https://www.dekopasaj.com/italyan-natuzzi-marka-gercek-deri-3lu-ve-2li-koltuk-takimi

la-z-boy / natuzzi = dodge / ferrari

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...

o zaman altın yatak gidip la-z-boy u deneyip çok beğenmiştim. ama taze evlendiğim dönem olduğu için maddi olarak ertelemiştim. geçen hafta gidip 2 tane Pinnacle model siparişi verdim. 

az sayıda gelip gelmeden daha yolda stok bitiyomuş bu dönemde. internette hep sıfır stok gözüküyor. yoldaki container asıl istediğimiz renkler bitmişti ama fena olmayan bi renk bulabildim. ocak ilk haftası gelecek merakla bekliyorum. rahatlığını zaten denedim çok iyiydi. dayanıklılık konusunda da diğer baktıklarıma göre kat kat iyi olacaktır sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...