Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8BitDo SN30 Pro+

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
On 26.06.2020 at 12:11, Masticore dedi ki:

pc performansı deniyen var mı 

ben kablolu kullanıyorum. güzel. fakat şöyle steam kaynaklı bir sıkıntı yaşadım. sorunsuz bir şekilde kullanırken bir gün steam link üzerinden pc'e bağladım. tuşlar sapıttı. tekrar pc'den kullanmaya başlayınca da sapıtmış şekilde kaldı tuşlar. baya bir süre eski haline getirmeye çalıştım beceremedim. en son gene uğraştıracak şekilde tuşları manuel ayarladım, sorunum geçici olarak çözüldü.

bu anlattıklarım steam'den kaynaklı yalnız. masaustunde steam play'de tuşlar düzgün iken oyun içinde sapıtıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, Aiko dedi ki:

ben kablolu kullanıyorum. güzel. fakat şöyle steam kaynaklı bir sıkıntı yaşadım. sorunsuz bir şekilde kullanırken bir gün steam link üzerinden pc'e bağladım. tuşlar sapıttı. tekrar pc'den kullanmaya başlayınca da sapıtmış şekilde kaldı tuşlar. baya bir süre eski haline getirmeye çalıştım beceremedim. en son gene uğraştıracak şekilde tuşları manuel ayarladım, sorunum geçici olarak çözüldü.

bu anlattıklarım steam'den kaynaklı yalnız. masaustunde steam play'de tuşlar düzgün iken oyun içinde sapıtıyor.

steam link üzerinden pc'e değil tv'e bağladım yanlış yazmışım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Şu yukarıda yazdığım olay yüzünden kafayı yicem. steam link ayarlarını falan nasıl sıfırlıyoruz bilen var mı?. Şu an joystik pc' bağlıyken normal çalışıyor. steamden bir oyun açınca oyunun menüsünde de normal fakat oyuna girince hiç bir tuş aktif olmuyor. 

Başka bir oyun fall guys oynarken de default tuş dağılımı çok saçma. Pişman oldum steam linkten kolu bağladığıma, ondan önce hiç bir ayar yapmadan düzgün bir şekilde kullanıyordum. Her yeni oyunda baştan mı tanımlayacaz tuşları ne yapıcaz??

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Steam Link hep sorunlu ama, redditte filan 360 gamepadi içim, DS4 için filan da bozdu diyenler var.

\Steam\config\config.vdf dosyasına gir, orada gamepad bölümü olacak. Orayı sil. Steam kapalıyken tabii. Gamepad ayarlarını siler ama Steam Link de mi orada bilmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...

v2'si çıkıyormuş yarın bunun.

https://www.amazon.com/8Bitdo-Bluetooth-Controller-Switch-Android-Raspberry/dp/B08XY86472/ref=sr_1_4?crid=I6Q6RPNQHH7N&dchild=1&keywords=8bitdo+pro+2&qid=1618156700&sprefix=8bitdo+%2Caps%2C281&sr=8-4

pro2_gb.png

pro2_black.png

pro2_gray.png

baya iyi diyolla gene. keşke ihtiyacım olsa da bundan da alsam sadfds

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Yeni modeli alacağım ben. Epeydir arkasında ek tuş olan bir gamepad almak istiyordum, favori gamepadime gelmiş bu şimdi. Yarış oyunlarında vites atma, AC, Horizon, Tomb Raider gibi oyunlarda silah değiştirme, heal gibi d-pad'e bağlı tuşları atacağım. Brawlerlarda makro atarım sonra, güzel olur.

Shop4Tr'ye gelmesini bekliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...