Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8BitDo SN30 Pro+

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

https://www.shop4tr.com/nintendo-switch-accessories/8bitdo-sn30-pro-plus-gamepad-sn-edition-for-nintendo-switch

Switch ile, RetroPi ile, iPadOS ile ve Windows ile Kullanıyorum. Tasarım olsun, elde duruş olsun, fiyat olsun her açıdan kullandığım en iyi gamepadlerden biri. Öneririm.

Aleti bilmeyen var mı bilmiyorum ama yine de konusunu açayım dedim.

• Kendi 20 saat giden sarj edilebilir pil paketi var, 2 tane AA ile de çalışıyor.
  • İçinden çıkan pil paketi Xbox One gamepad ile de çalışıyor, şimdi denedim.
  • Nintendo dizilimi.
  • Dpad inanılmaz. Her açıdan ideal Dpad.
  • X/Y tuşlarını iç bükey yapmışlar, parmağa güzel oturuyor.

Gamepad bakıyorsanız öneririm yani.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Yazmamışım yukarda,

• İstediğin tuşa atanabilen istediğin gibi ayarlanan macrolar var. Switch için özel tuşlar var, onlara mesela. Açılışta 4 farklı modda açabiliyorsun, profilde ona göre açılıyor.
  • Her tuş remap edilebiliyor.
  • Turbo var, her tuş için yine.
  • Gyro ve rumble gibi şeyler de tam.

PS. Macro hiledir ?

Sosyal ağlarda paylaş

snes'in amerikan versiyonu o morlu olan tipteydi yanlış bilmiyorsam. amerikan pazarına oynamışlar direkt.

şimdi wiki'den baktım da japonya'da süper famicom ismiyle (renkli tuş), amerika'da snes ismiyle (morlu tuş) çıkmış. dolayısıyla teknik olarak snes edition yapmış oluyor 8bitdo ;))))))

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Öncelikle Aliexpress’i geçin. Shop4tr Türkiye’ye satış yapan en uygun oyun dükkanı.

İkisi de var bende. SN30 Pro+ daha iyi bence. Özellikle Dpad kullanılan oyunlarda çok daha iyi. Tuşlar ve layout da daha iyi geliyor bana. Hafif olması da iyi.

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, GERGE dedi ki:

Öncelikle Aliexpress’i geçin. Shop4tr Türkiye’ye satış yapan en uygun oyun dükkanı.

İkisi de var bende. SN30 Pro+ daha iyi bence. Özellikle Dpad kullanılan oyunlarda çok daha iyi. Tuşlar ve layout da daha iyi geliyor bana. Hafif olması da iyi.

Bu siteyi ilk defa duydum teşekkür ederim. Bir deneyeceğim bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Gümrük normal, kapıda postacıya ödeyip ürünü alıyorsun. En azından para almaları gerektiğinden postayı kenara atıp gidemezler diye avunuyorsun. Kargo ücretsiz ama, aldığım ürünler de hep çabuk geldi. Genelde 4 ya da 5 gün için İstanbul’da gümrüğe giriyor, sonrakiler bizimkilere kalmış.

Gümrükle birlikte dahi Türkiye’dekinden daha ucuza, bazen neredeyse yarı fiyatına geliyor ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...