Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Escape From Tarkov Hesabı

Faktas

Öne çıkan mesajlar

17 saat önce, Xenocide dedi ki:

Toplamda kac dakika oynadigini ogrenebilir miyim?

Yarım saatin üzerinde değil hocam çünkü character ekranına dahi doğru dürüst giriş yapamadım. Scav olarak bir el girebildim sadece sonrasında zaten oyundan attı. Ancak hocam bundan 4 gün önce olması gerek oyunun yeni mekaniklerinde herkesin eşit olması için global wipe geldiğinden dolayı hesap tekrar hiç oynanmamış haline geri döndü.  

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Xenocide dedi ki:

Acaba 18 dakika olabilir mi?

Olabilir mi böyle bi şey gerçekten ideal accountu buluyorum sonunda yaşasın

Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım ama oyunda yeni olduğum için maç içinde bulunduğum süre çok kısaydı.

Sosyal ağlarda paylaş

Çok özür dilerim ben anlamamışım ama galiba ikiniz Tarkov satıcılarıyla dalga geçmeye gelen arkadaşlarsınız profillerinizde de öyle görüyorum. Buradan bir hesap satışı yapmanın sorunu ne anlayamadım; başkalarını gördüğüm için burayı kullanma gereği duydum yasak mıydı ben mi bilmiyorum?

Sosyal ağlarda paylaş

43 dakika önce, Xenocide dedi ki:

sorun sende değil, bizde @Faktas ?

sayemizde başlığın güncel mesajlarda kalıyor işte daha ne. ayrıca 18 dakikada ısrarcıyım.

Kimseden bunu yapması için böyle bir istekte de beklentide de bulunmadım. Bir sitenin uzun süreli müdavimi olduğu için kendi içinde çekirdek bir aile kurmuş ve saçma sapan gelen herkesle dalga geçmeyi kendine iş edinmiş hayatsız insanların hala sona ermemiş olması moralimi bozuyor. Gelip durduk yere insanların sinirini bozmaktan ne keyif aldığınızı da anlamış değilim. Yaşınızı bilmem, kişiliğinizi bilmem ama yaptığınız şeyin saygısızlık olduğunu idrak edemeyecek kadar olgunlaşamamışsınız. Yaptığım şey kötü bir şey değil, komik değil, yasak değil durduk yere iki üç kişinin gelip benimle dalga geçmesini hazmedemiyorum o yüzden. Gerek hesap satılmasın giden para olsun önemi yok; lütfen yazıp da ne sinirimi bozun ne başlığı yukarı çıkartın. 

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Faktas dedi ki:

Yarım saatin üzerinde değil hocam çünkü character ekranına dahi doğru dürüst giriş yapamadım. Scav olarak bir el girebildim sadece sonrasında zaten oyundan attı. Ancak hocam bundan 4 gün önce olması gerek oyunun yeni mekaniklerinde herkesin eşit olması için global wipe geldiğinden dolayı hesap tekrar hiç oynanmamış haline geri döndü.  

2 saat oynanmadıysa veya 2 hafta geçmediyse refund edebilirsin steam üstünden aldıysan.

Sosyal ağlarda paylaş

28 dakika önce, Xenocide dedi ki:

Biz konustuk anlastik kendisiyle ? hayirli olsun bak kizdin ettin sayemde satildi. Reklamin iyisi kotusu olmaz

Biraz öyle oldu sayılır hocam; aslında Reddit'te satıldı ama olsun en azından senle konuşunca moralim düzeldi. ? Tekrar teşekkür ederim her şey için. Seviyorum sizi ❤️

Sosyal ağlarda paylaş

26 dakika önce, Goering dedi ki:

paypal'den almadin umarim odemeyi, eger oyleyse umarim family & friends olarak aldin

refundlamasin dikkat et ? 

Yok yok hocam tahmin ettim öyle bir olayın olma olasılığını adam herhangi bir oyun platformuna bakiye olarak yatırabileceğini söyledi; ben de battle.net bakiyesi olarak aldım parayı. Sorun yok çok teşekkür ederim uyarı için ❤️ 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...