Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablosuz Gaming Mouse Önerisi

darkageman12

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Logitech G900 kullanıyordum 1.5 yıldır çift tıklama ve temassızlık sorunu ile karşılaştım garantiye gönderdim ücret iadesi çıktı. Bir daha Logitech mouse' a o kadar para vermek istemiyorum.

Bana maksimum 500 TL' ye kadar bir kablosuz gaming mouse lazım. Önerilere açığım.

https://www.hepsiburada.com/corsair-ch-9311011-eu-harpoon-rgb-wireless-oyuncu-mouse-p-HBV00000IA6FN 

Şunu buldum ama hiç corsair kullanmadım. Genelde MMO oynuyorum arada bir Overwatch.

Saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

Bende 305 var çok da seviyorum fareyi ama şu başparmak altı tuşta sorun oluştu bazen çalışıyor bazen tık yok. Bir de sağ tuş çift tıklamaya başladı. İlk defa da logi farenin tuşlarının bu kadar erken saldığını gördüm. Tavsiye varsa ben de alabilirim. Gerçekten kablosuzdan sonra kablo çekilmez de artık.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, darkageman12 dedi ki:

Logitech düşünmüyorum şahsen çünkü gerçekten eski kalitesi yok 1-1.5 sene kullanımdan sonra ürünleri error vermeye başladı son zamanlarda. Büyük ihtimal Corsair alacağım gibi ama önerilere açığım hala. ?

2 yıl garantisi var yolla garantiye aldığın yere sorun varsa. saçma sapan bir yerden almadıysan yardımcı olurlar değişim için

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, karatan dedi ki:

Bende 305 var çok da seviyorum fareyi ama şu başparmak altı tuşta sorun oluştu bazen çalışıyor bazen tık yok. Bir de sağ tuş çift tıklamaya başladı. İlk defa da logi farenin tuşlarının bu kadar erken saldığını gördüm. Tavsiye varsa ben de alabilirim. Gerçekten kablosuzdan sonra kablo çekilmez de artık.

paracord tarzı kablolar eski örgü yada kauçuk kablolar gibi değil ya. deathadder v2, model o/d, mm710, viper vs hepsini deneme şansım oldu. bungee varsa yada monitör arkasından diy bişeyler yapınca fark etmiyorsun bile kabloyu çoğu zaman.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Aluriel dedi ki:

2 yıl garantisi var yolla garantiye aldığın yere sorun varsa. saçma sapan bir yerden almadıysan yardımcı olurlar değişim için

Garantiye yolladım kendi ürünümü fakat Penta' nın elinde yoktu bu model onlarda para iadesi çıkardılar. Logitechin kendisine mail attım dönüş yapmadılar maalesef. Vatan Computerdan hala paramı almayı bekliyorum. Benim ürünü aldığım zaman fiyatı 650 TL idi şimdi 1300 TL gibi fiyatları görünce şok olmamak elde değil o yüzden maksimum bütçe 500 TL  G 305 gördüm fakat pil konusunda çok şikayeti var idi o yüzden Corsairin şarjlı olması bana daha cazip gözüktü çünkü 6-7 Saat pc de oturan birisiyim günlük.

Sosyal ağlarda paylaş

G305 pil konusunda en iyilerden ya. O konuda en ufak bir sıkıntın olmasın. Ama dediğim gibi tuşlarında sıkıntı oldu benim. Ha şu an mesela hiç sıkıntı yok tıkır tıkır. Ama güven vermiyor işte. Önemli tuş atamalarını yapamıyorum oyun içinde göçmeyelim diye.

@AlurielBungee kullandım g303 ile kesinlikle kablosuzun 10/1 etmiyor. Mesela projeksiyon ile film izleyeceğim alıyorum elime tv kumandası gibi oluyor. Benim kullanım biçimlerime tam uyan bir şey kablosuz.

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Sam dedi ki:

ben de hala g900 kullanıyorum neredeyse 2 yıldır, o sorun eski modellerde vardı ama bunda da hala oluyorsa çok kötü olmuş. umarım olmaz benimki çünkü memnunum gayet.

Benim ürünüm 1.5 yıllık üründü bende anlam veremedim bir anda başladı öyle devam etti ondan sonra. Mouse'a gram hasar vermedim vurmadım etmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, Aluriel dedi ki:

g900 g903 ile aynı boyuttaysa konuşulan bu iki model harpoon ve g305 boyut olarak baya küçük ona kıyasla bu arada haberin olsun

https://gearsearch.gg/shape?Corsair=Harpoon Wireless&Logitech=G305&Logitech=G903 Lightspeed

Boyutun farkındayım ama şu an aynı mouse alma şansım 10/1 önemli olan işimi görsün pili iyi dayansın tek derdim o.

Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, darkageman12 dedi ki:

Benim ürünüm 1.5 yıllık üründü bende anlam veremedim bir anda başladı öyle devam etti ondan sonra. Mouse'a gram hasar vermedim vurmadım etmedim.

bu meseleyi eskiden aynı sorun yaşadığım g700 vakti araştırmıştım ve çok şikayetçisi vardı, 1 yılda bozulup yerine yeni verdikleri de bir yılda bozulmuştu. düğmenin altındaki bakır sanırım basıla basıla işlevini kaybediyor bir noktada. hatta fareyi açıp o bakır parçanın nasıl elle tekrar düzeltileceğini filan gösteren videolar vardı.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sam dedi ki:

bu meseleyi eskiden aynı sorun yaşadığım g700 vakti araştırmıştım ve çok şikayetçisi vardı, 1 yılda bozulup yerine yeni verdikleri de bir yılda bozulmuştu. düğmenin altındaki bakır sanırım basıla basıla işlevini kaybediyor bir noktada. hatta fareyi açıp o bakır parçanın nasıl elle tekrar düzeltileceğini filan gösteren videolar vardı.

G900 ü açmaya çalışmadım çünkü korktum hasar veririm diye maalesef direk gönderdim. Onlarda direk ücret iade çıkardılar çünkü tamiri mümkün değil dendi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...