Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nolmus.com - sade haber sitesi

tcg

Öne çıkan mesajlar

4 dakika önce, Mal dedi ki:

ha evet doğru değişmiş diye üzülmüştüm o site. seninki de iyi fikirmiş. gelişmeleri kısa özet şekilde verecek galiba.

Şu anda sistem anlık haber analizi yapıyor ve onları listeliyor.

Haberlerin max 24 saat vakti var sonra siteden siliniyor.

Resim, video, clickbait yok. Kendim için yapmıştım.

Sosyal ağlarda paylaş

ihtiyacımı veriyorum;
lokasyon bazlı yerel internet sitelerinin haberlerini bana feedleyecek bir app. nasıl ayıklanır lokasyondan mı, keywordden mi bilmiyorum ama mesela benim lokasyonum eyüpse, bana eyüple ilgili lokal haberleri push yollayan bir şey olsa kullanırım. bundle'da böyle bir özellik aradım bulamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

51 dakika önce, ginaly dedi ki:

turşudan çok daha güzel

turrsunun daha vakti var hocam ya. ben şu anki gidişinden memnunum. içerik arttıkça site de güzelleşecektir.

haber bilgilerinde lokasyon analizi baya sunucuya yük oluyor. nolmuş'a ilerde braid protocol entegrasyonu yapmak istiyorum. o zaman belki lokasyon analizi yapabilirim ama ilk önce app yapmak istiyorum. herşey para hem de dolar olunca sıkıntı. amerika avrupada filan olaydım parayı verir servislerle neler neler yapardım. şimdi herşeyi kendim kodlamak zorunda kalıyorum. becerebilirsem haber ederim ?

Sosyal ağlarda paylaş

kültür & sanat kategorisi altında "Ünlü yıldız Matt Damon, eşi Luciana'nın ilk evliliğinden olan kızı Alexia'nın New York'ta oda arkadaşıyla birlikte koronavirüse yakalandığını ancak iyileştiğini açıkladı " haberinin olması...

bakalım yarın nasıl bir projeyle geleceksin. sabırsızlıkla bekliyorum ? bunlar güzel şeyler.

ihtiyacımı veriyorum: çekirdeksiz kiraz.

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, tcg dedi ki:

Şu anda sistem anlık haber analizi yapıyor ve onları listeliyor.

Haberlerin max 24 saat vakti var sonra siteden siliniyor.

Resim, video, clickbait yok. Kendim için yapmıştım.

nereden çekiyorsun haberleri, bakındım static güncelliyorsun içeriği sanırım. hiç back-ende bulaşmadan yine bi api falan araştırıp dynamic çekebilirsin haberleri. var mı bilmiyorum tabi öyle bi api araştırmadım.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, neokrasi dedi ki:

kültür & sanat kategorisi altında "Ünlü yıldız Matt Damon, eşi Luciana'nın ilk evliliğinden olan kızı Alexia'nın New York'ta oda arkadaşıyla birlikte koronavirüse yakalandığını ancak iyileştiğini açıkladı " haberinin olması...

bakalım yarın nasıl bir projeyle geleceksin. sabırsızlıkla bekliyorum ? bunlar güzel şeyler.

ihtiyacımı veriyorum: çekirdeksiz kiraz.

Haber kaynakları kültür sanat kategorilerine böyle haberler giriyorlar. Yazılım da bu içerikleri otomatik indexliyor. Türk medyasının mükemmel kültür anlayışıyla bu kadar ?‍♂️

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Laraken dedi ki:

nereden çekiyorsun haberleri, bakındım static güncelliyorsun içeriği sanırım. hiç back-ende bulaşmadan yine bi api falan araştırıp dynamic çekebilirsin haberleri. var mı bilmiyorum tabi öyle bi api araştırmadım.

static değil fetch ediyorum back-end'de. apiler bazı yurt dışı kaynaklar için var. bir de paralı apiler var ama onlar da türk sitelerini pek önemsemiyorlar. haliyle baya kötü sonuçlar dönebiliyor. back-endi kendim yazdım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...