Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2: Resurrected

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

6 saat önce, dreagloth dedi ki:

bir yapaylık var ama

işte bu 90'lar sonu cgi oyun introları vardı toy story'nin bir tık ötesi, sanki o intro oynanıyormuş hissine kapıldım ben char seçme ekranı olsun, normal gameplay görüntüleri olsun. o yapaylık hissini böyle tanımlayabiliyorum. ertesinde d4 görüntüleri açılınca çok dramatik bir fark var.

Sosyal ağlarda paylaş

her şey dahil.

Two Games in One

Diablo II: Resurrected includes all content from the four acts in Diablo II and the one act from its expansion, Diablo II: Lord of Destruction. The expansion also comes with a host of new content including two additional playable classes, new items, runes and runewords, ethereal items, and more.

Sosyal ağlarda paylaş

"balance patch bile gelmiş halde çıkarmayacağız, son hali neyse o olacak" diyorlardı bildiğim kadarıyla. (son patch 2016'da gelmiş d2'ye) ama baktığın zaman widescreen bile oyunun dengesini değiştiren bişey. teoride yalan oldu bile bu söyledikleri yani. bence "gene her şeyi değiştirmişsiniz reeeeee" tepkisi gelmesin diye sonradan eklenir, o da eklenirse.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Edriel dedi ki:

End game olarak sadece baal run mı oluyordu bunda yoksa mapleri farmlamak ta mantıklı mı, yani günümüzde bir end game grind beklentisi oturdu artık bunu 3 zorlukta bitirdikten sonra "ee şimdi ?" diye kalırız muhtemelen di mi 2021 de ?

Hephastomu ne vardı, stone skin elementala resistli gelince end game o oluodu ya

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Edriel dedi ki:

End game olarak sadece baal run mı oluyordu bunda yoksa mapleri farmlamak ta mantıklı mı, yani günümüzde bir end game grind beklentisi oturdu artık bunu 3 zorlukta bitirdikten sonra "ee şimdi ?" diye kalırız muhtemelen di mi 2021 de ?

Endgame yok diablo 2 de. En fazla dupeçülerin hangi ipde soj satıp über çıkardıklarını görünce oyundan çıkıp girip ipyi tutturmaya çalışıyordun. Yeni implementi nasıl olur bilmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

End game PvP aslinda. Yoksa Baal run/Chaos run veya MF run. PoE gibi map hunt tarzi seyler yok. Ona gore alin alicaksaniz, ama soz konusu PvP oldugu zaman bu tarz bir turde bundan iyisi yok mesela. Ha PvP derken direk public game DUELZ ve community nin lesligine bakar biraz da vakit gecirmelik. 

Benim icin tek olayi var botlar engellenebilecek mi full. Engellenirse buyuk olcude ekonomi cok saglikli olur mesela - ki D2 tarihinde boyle birsey heralde ilk bir kac yil ve ladder resetlar disinda olmamistir.

Olacaksa botlar filan zaten 1 haftada hersey farmlanir oynamaya bile gerek yok.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, Sotto dedi ki:

End game PvP aslinda. Yoksa Baal run/Chaos run veya MF run. PoE gibi map hunt tarzi seyler yok. Ona gore alin alicaksaniz, ama soz konusu PvP oldugu zaman bu tarz bir turde bundan iyisi yok mesela. Ha PvP derken direk public game DUELZ ve community nin lesligine bakar biraz da vakit gecirmelik. 

Benim icin tek olayi var botlar engellenebilecek mi full. Engellenirse buyuk olcude ekonomi cok saglikli olur mesela - ki D2 tarihinde boyle birsey heralde ilk bir kac yil ve ladder resetlar disinda olmamistir.

Olacaksa botlar filan zaten 1 haftada hersey farmlanir oynamaya bile gerek yok.

Arpg oyunda ne pvpsinden bahsediyorsunuz abi. Adam 1 milyar dps ile guided arrow atıyor yan ekranda ölüyorsun?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
On 21.08.2021 at 14:06, Oce4n dedi ki:

bir önceki betayı oynayanlar yetti diyordu ? 

tamam grafikler güzel filan güzelleşti de, yeni bir şey yok ki.

yeni bişeye grek yok abi, ben halihazırda arkadaşlarımla d2 oynuodum mesela tam benim kitleme hitap ediyor bunu.

d2 + ortak stash + cow kingi kesebilme + grafik iyileştirmleri.

gayet yeterli

Sosyal ağlarda paylaş

On 24.06.2021 at 12:02, Luriel dedi ki:

Arpg oyunda ne pvpsinden bahsediyorsunuz abi. Adam 1 milyar dps ile guided arrow atıyor yan ekranda ölüyorsun?

haha çok doğru bu ama tabi benim sorcu hiç bi hilesiz class kesemiodu mesela, guided arrowunda bi hızı var neticede.

ama pvp kesinlikle end game değil yaw bu oyunda.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...