Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ilkinden beri her xbox ı kullandım. Şu an one X kullanıyorum. Kesinlikle ps4 pro dan daha sessiz ve daha hızlı. Playstationın tek artısı japon olması heralde. Onun dışında microsoft desteği sayesinde neredeyse bedavaya yüzlerce oyuna ulaşabiliyorsunuz. Menüsü içindeki yazılımları falan kusursuza yakın. Kumandasıda çok daha tatlı ele oturuyor FPS oyunları çok daha rahat oynanıyor. PS de gerçi yavaş yavaş sanki benzetiyor xboxın koluna

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.10.2020 at 12:07, eregorn dedi ki:

Geri uyumluluk özelliği var ise oynayabilirsin ama dijital ps5 için, oyunların dijital olması lazım. cd'li ps4 oyununu, Dijital PS5'de oynayamayabilirsin(Kesin konuşmuyorum)

Benim bildiğim Digital'de oynayamıyorsun kesin olarak. CD'yi takıp, indirdiğin dijital versiyondan oyunu açman gerekecekmiş. O da doğal olarak Blu-Ray sürücü istiyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Dijital almanin tr de fiyat farkini tam bilmiyorumda amerika icin bi anlamı yok arada 100$ var.

Oyun fiyatlar gamestop gibi mağazalarda bir sure sonra kendi online storundan daha ucuza iniyor.

Tr icin durum daha da kotu tabi 500tl verip dijital bi oyun alıp daha sonra takas edememen ekstra bi problem.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...