Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bugün ingiltereden dijital ps5 sipariş verdim. Ps+ collectiona ve buddy sistemine güvendim. 2. El dijital hesap da çok satılıyor tüekiyede. Nintendo switch de yaptığımız farklı birşey değildi. 

ama aldıktan sonra xbox series x i değerlendirse miydim dedim. Sırf hardwarein daha iyi olması sebebiyle. Sonra ps almamın nedeninin yeni nesil VR oyunları olduğunu hatırlayıp tekrar oyurdum. 

merak edenler için dijital versiyon ps5i uk amazondan 467 pounda aldım. Aynısı amazon de de 466 euro.

Sosyal ağlarda paylaş

bu ikisinde, pc ye stream olayinda hangisi daha basarili?

bazen iki kod arasinda 30 dakika fln fps oynamak istiyorum, hic kicimi kaldirip xbox in basina gecesim yok, zort diye pc den xbox a baglanip, klavye mouse ile (ya da en kotu ihtimal controller ile) oynama tecrubesi nasil?

microsoft hem win 10, hem xbox in sahibi oldugu icin daha bir basarili olur gibi geliyo.

Sosyal ağlarda paylaş

ps4 remote play vardi ama, meh yani, goruntu kalitesi fln fena dusuyodu. 

burda biraz lag den bahsedilmis ama xbox one tabi, yeni nesilde daha iyi olur heralde.

isin guzelligi, laptopu alip seyahate ciktiginda bile uzaktan oynayabilmen olsa gerek, henuz tecrube edilmedi gerci sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Ps4 remote play goruntu kalitesine ragmen cok is goruyodu bende ya, laptoptan ara sira yataktan, balkondayken bile oynamak guzel keyifti.

bu sirada stadia xbox arasinda gider gelirken, stadia hafta sonu full cokmeye basladi, bi assassins creed oynatmadi goddammit. Stadia twitter accountu ile flortlesiyoruz 2 gundur, is artik router port ayarlarina kadar geldi, chrome hardware accelerator kapttirdi, canary yukletti adam yine olmadi. Xbox alana kadar omru sanirim ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...