Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Xbox One S aldım, fikrim değişti. İş-güç içerisinde zaten çok vakit ayıramıyorum oyuna, Nippon oyunları için de Switch var. Series X alacağım sanırım. Tek nedeni Game Pass. Epeydir oynamak istediğim oyunları oradan oynuyorum. NieR: Automata ve The Outer Worlds bitirdim, şimdi Red Dead Redemption 2 ve Halo: The Master Chief Collection (hiçbirini oynamadım Halo'ların, en baştan başladım) oynuyorum. Forza Horizon 4'de yüklü. No Man's Sky oynamak istiyordum, o da bu ay Game Pass'a geliyor.

EA Access de aldım, yıllık 65TL'ye çok iyiymis. Hiç Mass Effect oynamamıştım, onlara bakıyorum şimdi.

Sosyal ağlarda paylaş

Maddi hesaplama açısından tavsiyem, bütün üyeliklere aynı anda üye olmaman. Yeni giriş yaptığın için bir sürü oyunun var. Tavsiyem EA Access'i şimdilik iptal etmen. Elindeki oyunları oyna bitir, sonra geçersin EA Access'e. Sen geçene kadar Need for Speed Heat bile gelir sisteme. Ben PS4'de bu hatayı yaşadım. Aldım EA Access, oynadım bi güzel. Sonra araya başka oyunlar girdi. Bitiririm,şurda kalsınlar diye üyeliği iptal etmedim. Bi baktım 5-6 ay hiç EA oyunu oynamamışım ama havaya para atmışım.

Tabi ki yine senin tercihin

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

One X alsam mı diye düşündüm ama zaten yeni nesil alacağım, gerek yok dedim. Evdeki mevcut monitör de 1080p zaten, yeni nesille birlikte 4K HDR bir monitör alacağım.

Bu arada DOlby Atmos programını öneririm, Oyundan çok özellikle Netflix ile çok iyi oluyor. TV'de izlemeyi bırakıp tekrar monitörde izlemeye döndüm ? Sırf oyun için Windows Sonic ile pek bir fark göremedim ama.

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.06.2020 at 12:01, GERGE dedi ki:

Xbox One S aldım, fikrim değişti. İş-güç içerisinde zaten çok vakit ayıramıyorum oyuna, Nippon oyunları için de Switch var. Series X alacağım sanırım. Tek nedeni Game Pass. Epeydir oynamak istediğim oyunları oradan oynuyorum. NieR: Automata ve The Outer Worlds bitirdim, şimdi Red Dead Redemption 2 ve Halo: The Master Chief Collection (hiçbirini oynamadım Halo'ların, en baştan başladım) oynuyorum. Forza Horizon 4'de yüklü. No Man's Sky oynamak istiyordum, o da bu ay Game Pass'a geliyor.

EA Access de aldım, yıllık 65TL'ye çok iyiymis. Hiç Mass Effect oynamamıştım, onlara bakıyorum şimdi.

cok vakit ayiramiyorum deyip cogumuzun bi senede oynadigi kadar oyun listelemissin

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...