Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tabula Rasa (2017) - Netflix

axedice

Öne çıkan mesajlar

59537083cd706e263e7f3a9d.jpg

Akıl hastanesinde kendine gelen bir kadın, yakın zamanda gerçekleşen bi kayıp vakasındaki tek tanık olduğunu öğrenir. 6 ay önce geçirdiği kaza sonrasına dair hafızası sürekli resetlendiğinden, bu son olayı da hatırlayamaz ve çözmeye çalışır.

Klasik amnezi hikayesi gibi başlayıp devam ediyor, hatta bazı plot reveallar daha ilk bölümden tahmin edilebilir. Ama asıl odağı işin insani boyutuna yüklemişler, başrol o kadar iyi oyuncu ki direk taşıyor diziyi. Sonuç olarak iyi bi psikolojik gerilim çıkmış ortaya izleyebilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

vaayy anassiniii axediceladigimin dizisi.

Bir başladık birakamadik eşimle. Müthiş kurgu, muhteşem oyunculuklar harika dizi.

Çok iyi, on dakikada bir gotumden bu mu su mu acaba o mu yok bu omuydu diye sallarken bitti gitti.

Axedice in foruma en büyük hediyesidir.

Ikinci bölümden çok önemli birşeyi anlamamıza rağmen sanki bilerek yapılmış gibi geldi bana. Çünkü o ismi lazim diil sahne etkisini daha da arttırdı benim gözümde.

Spoiler

Mezara çiçek birakma ve takip 

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Pofff bu dizi yüzünden o taraflardan başka dizilere bakalım dedik.

Trapped eh ama Yanina yaklaşmaz bunun

The bridge rezillik

Ikisininde ilk sezonları. Üstteki iki diziyide önceden biliyordum ama nasıl bu kadar begenildiler mana veremedik. Tabula Rasa dan sonra o kadar battı ki her şeyleri.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...