Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Into the Night (2020) - Netflix

axedice

Öne çıkan mesajlar

MV5BZjNiMzJkZDMtZDg4NC00YjQyLTg2ZGQtOGVjNDdjZGQyZWU4XkEyXkFqcGdeQXVyMjQ0NDQxNDA@._V1_SY1000_SX800_AL_.jpg

Güneş gamma burstlerle bina içindeki / yer altındaki insanları bile öldürebilir hale geldiğinde, olayları kısa süre önce öğrenen bi nato subayı bi uçak kaçırır ve içindeki diverse yolcu takmıyla birlikte sürekli batıya doğru uçmaya başlarlar.

Premise ilginç, netflix in belçika dizilerini çok beğeniyordum zaten bu da beklediğimden iyi çıktı. Ama bi türk karakter var ki diziye puanım direk As Bayrakları / 10

as-bayraklar%C4%B1-as-as_1094812_m.jpg

axedice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

51 dakika önce, goldbären dedi ki:

muhteşem yüzyıl, hakan muhafız falan izlemediğimiz için hatırlamadım oyuncuyu...
fena başlamadı ama bakalım bitirince yazarım çirkef gold incelememi. selam ve dua ile.

bekliyoruz kral ama zayif cikti sinema bilgin.

adam; duvara karsi'daki barmen.

alman kokenli oldugu icin bilmiyorsundur belki.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

numan acar kadar meşhur token değil ya ondan hatırlamadım. pars:kiraz operasyonundan hatırladım bi sdf.
sadece axedise laf sokmak istemiştim. onlar çünkü kesin oradan biliyorlar, ne duvarı bilirler ne julisini
bir de benim bilgim iyidir iddiam hiç olmadı, marvelcilerin kötü olduğunu savundum sadece, çıkar göster...

Sosyal ağlarda paylaş

ne gerizekalı bir hesapmış, diziyi sonuna kadar izleseymiş keşke.

Spoiler

italyan sekiz kere kazık atıyor türk yine affediyor yapmışlar çünkü sdfs.

ayrıca dizi bitmiyor ulan ben 6 bölümden fazla ayırmam buna, ikinci sezona sarkıtmaları üzdü, sündür sündürebilidğin kadar. keriz gibi izledim.

Sosyal ağlarda paylaş

bir de based upon dediği kitapla ilgisi yok anladığım kadarıyla pek,

Spoiler

kitap extinctiondan sonra organikliğimiz bitecek benliğimiz kaçacak diye kalanların benliklerini inorganik metalara upload ettiği gelecekte geçiyor, bu o hikayenin extinction kısmının da en başındaki güneş parlamasının da başını yeni eklemişler gibi bir halde. ıdısının dıdısı yani. bu haliyle 3-4 sezon uzatırlar, umarım tutup da "zaten o seviye bilgisayar vardı bütün nato üyeleri rte falan kendini sanala aktardı sonsuza kadar yaşayacaklar şimdi, yalnız sylvie hanım gidip usb diskleri almanız gerekiyor" gibi giderse gerçekten hayalkırıklığı olur. sanmıyorum ama kitaba bağlanacağını o çok futuristik.

yine de marvel seviyesi bilim var zaten içinde, hani geri kalanı güzel olsa öyle şeylere takılmam ama zaten göze sokulan drama ve kavga plotlarıyla yorulurken bir de gıdaların görüntüsünü hiç değiştirmeden tatlarını silen, insan yapısı hiçbir inorganik şeyi (elektronik devreler telekom altyapısı dahil) bozmayan güneş parlaması biraz make-believe kalıyor, çok battı.

goldbären tarafından düzenlendi
ben eşşeğim
Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, mokoko dedi ki:

DİPLOMATİK STRATEJİ NETFLİX'İN OYUNUNU BOZMUŞ. SİZ DE ALET OLMAYIN BU OYUNA. #BOYKOT

ASDASDA muhteşem ya dizinin net en büyük kahramanı türk eleman ve adamlar yine de mutlu değil. Gerçek bir turkroach

ps : olm bu o kadar iyi dizi değil, puanı en fazla as bayrakları işte. Tabula rasayı izleyin ama o çok iyi.

axedice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...