Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Valhalla

Syringe

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  1. Recommended (High preset, 1080p, 60 fps):

- Processor (AMD / Intel): Ryzen 7 1700 - 3.0 Ghz / i7-6700 – 3.4 Ghz

- RAM: 8GB (Dual-channel mode)

- Video Card: AMD Vega 64 - 8GB / GeForce GTX 1080- 8GB

- Storage: SSD (50GB)

- Operating system: Windows 10 (64-bit only)

- DirectX Version: DirectX 12

- Additional note: Requires GPU with DirectX 12 (Feature Level 12_0) support

Sosyal ağlarda paylaş

AC 1 - 2 - Brotherhood - Revelations - Black Flag - Liberation - Freedom Cry - Unity - Rouge - China - Syndicate - India - Russia. Bu oyunlar birbirinin aynısı. Grafik, hikaye ve arada yeni özellikler dışında tamamen aynılar.

Sonra araya Witcher 3 giriyor. Ubisoft voaw diyor ve origins'i yapıyor. Kişisel fikrim, çok güzel bir AC oyunudur. Seriye yeni bir tat getiriyor. 

Tabi Ubisoft bu olayın suyunu çıkarmak adına Odyssey'i yapıyor. Bu kadar saçma ve bir o kadar da anlamsız bir oyun oluyor. 

Vikings göze güzel gözüksede, yine şüphelerim var. Sanki bu sefer RDR2 yavaşlığını baz alıp, Origins - Odyssey tadında bişi yapmak istiyorlar gibi. 

Sosyal ağlarda paylaş

Yavaş derken, kötü anlamda değil. Yani her yaptığının bir animasyonu olması, default yürüme olması, hikayenin yavaş yavaş açılması gibi durumlardan bahsediyorum. Yoksa RDR2 bence muazzam bi oyun

Edit: Bu arada uplaydan alırken 100uplay coin verirseniz 50TL indirim oluyor. 215TL'ye geliyor base game.

eregorn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Valla Origins oynamadım ama Odyssey BotW'dan bu yana en sevdiğim, en çok vakit ayırdığım oyun oldu. 110 saat olmuş dün gece, hala bitmedi.

Temmuz'da aldım oyun bilgisayarımı, ilk aldığım oyun da bu oldu (hatta Xbox Store'da 700TL, Steam'de 80TL fiyat gördüğümden isyan edip oyun bilgisayarı toplamıştım) 3 aydır oynuyorum, 3 aydır çok eğleniyorum. Valhalla çıkmadan bitirmeye çalışacağım ama.

Valhalla'ya bastım pre-order'ı. Cyberpunk 2077 ile yanyana oynarım artık. Odyssey'i de zaten Tomb Raider oyunlarıyla yanyana oynuyorum, onlar bitiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...